2010 BMW E60 535i xDrive


Recommended Posts

Hvala druze.Ide bas fino,videcemo kako ce se pokazati.Striktno gradska voznja,14-15L potrosnja.

Za sad je sve kako treba.Dobio sam garanciju na motor,menjac,turbine od 3 godine,tako da mu ne brinem uopste,a i ne stedim ga :)

Link to post
Share on other sites

Pa sta znam,za sad je ta potrosnja, a ja nisam nimalo lak na gasu.Ako je tebi sa 525 potrosnja 17L,onda ja dobro prolazim :)

Hvala druze :)Ja sam zapravo otisao na plac sa namerom ili da uzmem S5 ili Lexus Is350.Ovaj BMW nije bio oglasen.I kad sam ga video,otisao odma do njega,nisam ni pogledao ni S5 ni Lexus,to je bilo to.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Odlican, puno srecnih km ti zelim.

Sada gledam, nisam znao da je u CA toliko skupo gorivo (u odnosu na US) ... ispladne maltene duplo skuplje od US.

Mada je opet jeftinije nego u Srbistanu i to osetno ...

Link to post
Share on other sites

Hvala puno druze.

Jeste skupo,U BC-ju je najskuplje gorivo u Kanadi,trenutno je regular 1.55$ a premijum,koji ja sipam je 1.79$.

Sto mu dodje negde oko 125-130din po litru.

Al ko sto kazes,jeftinije nego u Srbiji.I kvalitetnije.Ja mogu i do Amerike da skoknem i da sipam,20km mi je granica od kuce,al me mrzi da se akam da cekam,nekad su guzve na prelazima.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lepo lepo, zdravo da te sluzi. Kakva su ogranicenja po CA? I kakva je murija po pitanju kazni i to? Je l su rigorozni? Moze da se potopi kad kad?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hvala druze

Ogranicenja su grad 50km/h,pored skole i parkova 30km/h,putevi oko grada 60-70-80-100km/h,i autoput od 80-120km/h

Kazne su katastrofalne,policija takodje.Nece te zaustaviti ako ne napravis prekrsaj,ali kad ga napravis,sjebo si se.

Meni su pre nedelju dana napisali kaznu od 398$ zato sto mi je telefon bio u ruci dok sam stajao na semaforu.

Mozes da nagazis auto gde hoces,ali je problem sto ne znas ko je oko tebe policajac,jer koriste civilne automobile,i koje ne mozes da provalis dok ne upale blinkere.Takodje snimaju se putevi dronovima i iz aviona,recimo Sea to Sky autoput od Vankuvera do Wistlera(jedan od najlepsih puteva na svetu).Pa ako divljas,stigne ti snimak kuci i kazna itd.Ako prekoracis brzinu za 40km/h uzima se auto na 30 dana.Ako prekoracis za 70,uzima se auto trajno.Kazna je verovatno petocifrena.

Ali i pored toga,divljanje kolima je svakodnevna pojava.

Link to post
Share on other sites

Au koliko su brutalni. Ali realno gledano tako i treba, jer kad bi onoliko nepismenih amerikanaca imalo blazi zakon, bilo bi previse muke po putu.
Gledam kod nas od kad je pustena buva za merenje vremena od jedne naplatne do druge, i racunanje prosecne brzine, masa mojih drugara i poznanika je smanjilo divljanje po auto-putu i pocelo je da se kontrolise. A neki taj problem resavaju tako sto ce da stanu pored puta da ispuse cigaru, da bi se uklopilo vreme sa ogranicenjem. Srpski divljacki mozak..

Izvini za off.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

U US su dosta labaviji ali opet pljuste kazne.

Kada sam sedao u neke zverine od 4.2 i 7.3 kubikaze :D  rekao sam sebi idem da ih iscepam da probam pa neka ide sve dodjavola. Ako me nagaze platim i cao!

Nema covek svaki dan priliku da vozi takve masine :)

Link to post
Share on other sites

Ma kakvi,ovi Kenadjanji su zlo,nema zajebancije uopste niti ikakvog ubedjivanja kad te zaustave,mogu samo da te uhapse odmah.

Meni je sluzbeni kombi GMC Savana 3500,koja ima V8 motor od 6000ccm i 329hp,pa ti vidi u kakvom sam ja iskusenju svaki dan ??

Zivotna zelja mi je bila da provozam Dodge Viper,sto mi se i ispunilo ovde.Sledeci je Nisan GT-R

 

Link to post
Share on other sites

Ja u sam u US (bar u CO) stekao utisak da ak ose uklopis sa sobracajem, da te niko ne dira. Ovde svi voze 5 / 10 milja preko ogranicenja. A i ogranicenja su im skroz pristojna, nema covek ni potrebe da ide brze (na roadtrip-u kroz Wyoming i South Dakota, uglavnom je 75 - 80 Milja na sat)

A najvecu kubikazu i auto koji sam rentao je 6.2 V8 Escalade :). Iako ima 33 tone :) ide lepo ... a nije nesto preterano veliki potrosac (bar ne koliko sam ja ocekivao).

Odosmo u off ... 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gagi225 said:

33 tone? Da nisi rentao Man-a sa prikolicom emoji16.png

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

33 tone su "karikirane" :) nemam pojma koliko je tezak :) 

Link to post
Share on other sites