Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako sam samo klepio u jednu rupu kada se skrece na iskljucenje za autokomandu kad se ide npr iz pravca IKEA-e. Kisa padala neka, reko idem po sredini puta jer obicno bude rupa sa strane, u jednom trenutku eksplozija, rupa po sred puta bila napunjena vodom i stopila se sa putem, uleteo u nju pri brzini od ~80km/h (odma na samom iskljucenju). Krenulo da klapara nesto, vidim nije felna kriva, citava sva sreca, sutradan vidim preko lezecih udara nesto kod amortizera. Dijagnoza: propisali amortizeri, otisle obe viljuske, stabilizatori, letva volana, .... Naravno ovo se nagomilavalo ali je ova rupa presudila :D I sad kako ja njima da kazem da su putevi ne daj Boze, a oce da smaraju zbog kojekakvih gluposti i da te je*u u zdrav mozak :D 

Link to post
Share on other sites
Kako sam samo klepio u jednu rupu kada se skrece na iskljucenje za autokomandu kad se ide npr iz pravca IKEA-e. Kisa padala neka, reko idem po sredini puta jer obicno bude rupa sa strane, u jednom trenutku eksplozija, rupa po sred puta bila napunjena vodom i stopila se sa putem, uleteo u nju pri brzini od ~80km/h (odma na samom iskljucenju). Krenulo da klapara nesto, vidim nije felna kriva, citava sva sreca, sutradan vidim preko lezecih udara nesto kod amortizera. Dijagnoza: propisali amortizeri, otisle obe viljuske, stabilizatori, letva volana, .... Naravno ovo se nagomilavalo ali je ova rupa presudila [emoji3] I sad kako ja njima da kazem da su putevi ne daj Boze, a oce da smaraju zbog kojekakvih gluposti i da te je*u u zdrav mozak [emoji3] 
Primi moje saučešće
Pisao sam ovde kako sam prošao samo što sam ja naleteo na odron. Moram malo otići van teme. U Podgorici bila jedna velika rupa na putu ( medju milijardu) , drugar naleti na rupu i ode mu felna i guma. Stane on i zove policiju da bi uradili zapisnik da bi mogao naplatiti štetu. I dodje policija i urade zapisnik. Posle nekog vremena dodje mu tužba za neprilagodjenu vožnju. Trt.

Sent from my SM-G900L using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 4/14/2018 at 8:02 AM, vranjin said:

Posle nekog vremena dodje mu tužba za neprilagodjenu vožnju. Trt.

Auuu dal me zezas. Ja znam slucaj zena vozila kroz neko manje mesto u Vojvodini tipa 70 na sat i nije videla (noc bila) blato na putu sto je verovatno ispadalo iz traktora, uleti u blato, zanese je i sleti u manji kanal pored puta (jendek sto bi lale rekle) i udari u drvo. Dal da zove policiju dal ne, i nije zvala upravo zbog toga jer bi joj rekli aa neprilagodjena voznja i ona bi platila kaznu nevezano za to sto je ceo put bio u blatu od traktora :D ne znam al sada kad me zaustave i kad krenu da traze potencijalne nedostatke na koje bi mogli da mi pisu kaznu uvek na finjaka sa njima kazem im da sam morao da platim pre par dana 40 000din za ceo prednji trap (sto sam stvarno i platio al ne pre par dana) i molim da ne pisu zbog gluposti kazne (npr nemam rezervnu sijalicu, ugradjeni angel eyes prstenovi, xenoni itd) i za sad lepo funkcionise xD 

Link to post
Share on other sites