Recommended Posts

Automobil na kome su skoro zamenjeni stabilizatori i viljuske, zajedno sa onim valjda silen blokovima, kako se zovu ne znam, se ponasa nestabilno na vecim brzinama na prednjem kraju. Pretpostavljam da su prednji amortizeri otisli (gadan osecaj je kad odu zadnji, secam se toga).

Sta se preporucuje za 318i e46, msport varijanta vesanja? Negde sam video da postoji neki kit za lose puteve, a to bi mi bas trebalo, u mom delu zemlje su putevi ocaj.

 

Link to post
Share on other sites

Imao na e30 koni stelujuce nize nego standard + eibach opruge. Ludilo kako je dobar na putu. Ali nije za sve prilike. Moglo je dok mi je bio samo 2-3 auto u kuci.

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Nismo said:

Lepo si rekao “na e30...”, tu bih zavrsio pricu?

Koja razlika, nema tu nikakve ralike. Imas Koni, KYB a mislim i Bilstein da kupis standardnu visinu kao i skraceni amortizer za sportsko vesanje. Samo treba pitati...

Evo zovi ove i pitaj imaju super izbor i ok cene. Tu sam uzimao neke KYB Koji su po meni bolji od npr Bilstein. Ma da su Koni 01!!

http://www.fragmentauto.rs/kayaba-amortizeri/

Link to post
Share on other sites

Hvala svima.

Sramota me da kazem, ali kad sam skinuo zimske continental gume i stavio letnje, sve je ok. Izgleda da je conti toliko mekan da zestoko utice na voznju kad je napolje 25 stepeni. Jos su na manjim felnama te conti, pa to dodatno utice. 

Sve u svemu, problem resen za sad, a kad dodje vreme za amortizere, znacu gde da traZim. 

Link to post
Share on other sites

Kupis set tockova i menjas gume kada ti zelis a ne da dodjes u situaciju da vozis na 25c zimske gume...

Dva seta tockova, dizalica kosta 2000-3000din i za 1h si sve resio sam i niodkoga ne zavisis.

Link to post
Share on other sites