Recommended Posts

Evo da predstavim i novi auto...

Gotovo neplanirano sam ga pazario. Naime, nisam nesto ni planirao da menjam svoj e46, ali je prijatelj oglasio svoj e60 i lako smo se nasli, jer je njemu trebalo nesto jeftinije, a meni djavo ne da mira :) 

Par generalija... auto je on licno uvezao iz NL, proizvodnja kraj 2004, kupljen 2005, ima servisnu istoriju.

Model 525d - 2.5 6cyl M57 sa 177ks (ogranicen na 163 za NL trziste), motori su naime identicni i oba se npr cipuju isto na 215ks ali model od 163 ima drugaciju mapu, to je sada vraceno na 177 ali svakako je u nekom planu remap jer auto ima potencijal.

Menjac automatski sa 6 brzina, radi glatko bez zvukova i trzaja, naravno nije najbrzi menjac koji sam probao ali je vrlo lep za voznju.

Oprema M sport - spisak je na slici da ne pisem previse, uglavnom M optika - branici, pragovi, crno nebo, volan, sedista...tu je i velika navigacija, profesional muzika, park.senzori napred i pozadi, el zavesica, xenon farovi, grejaci sedista...

Trenutno je na alu felnama od 20" sa gumama 245 napred i 275 pozadi, sto je onako previse za moj ukus, mada izgleda brutalno ali cu ici na 18 ili 19" varijantu. Osim toga, treba da sredim letvu volana (srecom nije aktivna) i par sitnica oko elektronike, inace je auto jako dobar za svoje godine.

Evo par slika:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

thumbnail_3.jpg

thumbnail_4.jpg

thumbnail_9.jpg

opr.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E neka si ga kupio :) . Zatšo tebi da bude bolje nego nama hahahaha.
Lep, lep. Da te služi dobro.

Sent from my SM-G900L using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Bio sam na korak od kupovine ali...ovog puta hocu da kupim veliki, glup i dosadan auto tj.nesto kao supruga koja ce da slusa i da ne zvoca


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, milosabs said:

Bio sam na korak od kupovine ali...ovog puta hocu da kupim veliki, glup i dosadan auto tj.nesto kao supruga koja ce da slusa i da ne zvoca


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 

Superb?

Link to post
Share on other sites

Prelep auto, čestitam.

Kakvi su simptomi letve volana? Kod mene kad motam levo-desno pri malim brzinama se čuje neko kuckanje. Ovako nešto:

 

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ilovebigasses said:

BMW ove uglavnon lupkaju :D ugasis auto i brzo onako pomeras levo desno, ako lupa, prolupala je :Dne mora mozda remont sve dok ne krene da bas bas lupa i na kraju da curii xD

Ja sam kod moje (na jednom od bivsim bmw-ova) cekao da procuri. Pa je kapljala po malo dok radi auto, baci 2 - 3 kapi, i onda jednog dana na parkingu je izbacila sve ulja sto je bilo u sistemu na pun namotaj :). Sva sreca pa sam se isparkiravao u rikverc i vidim polukruzni trag :). I sva sreca pa je bilo na parkingu, a ne negde 300 - 1000 km od kuce.

Od celog tok iskustva mi je ostao servis za negativnu preporuku.

Link to post
Share on other sites

Moja bas curi, ide u ponedeljak na remont. Na jednom bivsem e46 je curkala po malo, npr dolijes 200ml ulja u par meseci i nisam je radio, a ovde je vec moranje. Sto se lupanja tice, minimalno na levom tocku, imajuci u vidu felne 20" cak je i odlicno sve.

Link to post
Share on other sites

Meni na X5 lupala ali nije curila. U fazonu su majstori bili ma ne diraj dok ne curi ali sam je ipak remontovao, sta znam, bolje dok je jos zuba imala :D meni je cale od malena urezao u glavu ne motaj nikad u mestu ako ne moras i to mi je ostalo u secanju i to praktikujem ;D

Link to post
Share on other sites

Ako je počela da curi, požuri sa remontom. Meni je bila samo lupala, nije curila i krenem u servis da je zamenim. Nekih 300km. U tom putu je procurila i izbacila svo ulje.

Sent from my SM-G900L using Tapatalk

Link to post
Share on other sites