Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlican je. Aj mi objasni sta se podesava na display-u kad okrenes idrive na klimu? Sta nudi tad? Meni je skroz nerealno da ima samo te rucne komande za ventilaciju.

Link to post
Share on other sites

Nema tu nista specijalno, samo da promenis sa grejanja na hladjenje, kad dodje leto ili zima. Takodje mozes da podesavas zone grejanja sedista. A reso je reso :) Mada nije tako los kao sto izgleda, klima je automatska, samo sto nije dvozonska i nije digitalna...

Link to post
Share on other sites
On 4/13/2018 at 5:04 PM, casper e46 said:

Prelep auto i oprema sve cestitke :D Jedino sto zaista bode oci je manuelna klima. Na 90 posto e60 koje sam gledao sa bogatom opremom je manuelna klima, gotovo po pravilu sa m paketom neshvatljivo. Zna li neko pouzdano moze li se izvrsiti konverzija na digitalnu potpuno uspesno? Citao sam po stranim problemima da ima problema sa time nije kao npr na e46

 

 

 

Sve moze i sve radi....

 

Link to post
Share on other sites

Cini mi se da sam ga juce video oko 19:45 u Raca Šandu :). Gotovo, siguran sam ... sija se kao pasije ... 

Odlican auto ... vrv moja sledeca investicija. Oprema topina! 

Link to post
Share on other sites

Bih kao drugi auto :D BTW imao sam havariju sa povratnim crevom sa turbine pa sam usput jos jednom zamenio ulje Divinol 5w-30 DPF,  samo 8.75l ide :)

Evo jos par slicica:

 

thumbnail.jpg

thumbnail_1.jpg

thumbnail_15.jpg

thumbnail_17.jpg

thumbnail_19.jpg

thumbnail_2.jpg

thumbnail_20.jpg

thumbnail_26.jpg

thumbnail_27.jpg

thumbnail_34.jpg

thumbnail_36.jpg

thumbnail_37.jpg

thumbnail_38.jpg

thumbnail_39.jpg

thumbnail_41.jpg

thumbnail_5.jpg

thumbnail_6.jpg

thumbnail_8.jpg

thumbnail_9.jpg

Link to post
Share on other sites

Prvi put cujem za Divinol ulje.

Da li znas nesto vise o njemu i jel si ga koristio ranije? 
Uzeo pre neki dan E46 110kw dizel, pa razmatram sta da sipam u njega.

Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, legendica said:

Prvi put cujem za Divinol ulje.

Da li znas nesto vise o njemu i jel si ga koristio ranije? 
Uzeo pre neki dan E46 110kw dizel, pa razmatram sta da sipam u njega.

Ja sam cuo sve najbolje, i to od ozbiljnih, ne samo od korisnika. Cak sam video i kako izgleda fluid, dosta tamno, a cisto izgleda.

Cekam da dodje kilometraza za servis i istacem Castrol, utacem Divinol, naravno 5w-30, pa cemo sa vidimo.

Link to post
Share on other sites

Vidim da je skroz ok sa cenom, trebao bi da uradim mali servis a nikako mi se ne sipaju ova brendirana imena za koja sam 100 posto siguran da su kopije.

Bolje je sipati neko manje zvucnije ulje, ali sam siguran da je original i bolje od "Rumunskog" kastrola :)

Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, legendica said:

Vidim da je skroz ok sa cenom, trebao bi da uradim mali servis a nikako mi se ne sipaju ova brendirana imena za koja sam 100 posto siguran da su kopije.

Bolje je sipati neko manje zvucnije ulje, ali sam siguran da je original i bolje od "Rumunskog" kastrola :)

+1

Link to post
Share on other sites

Koristim ga par godina vec,vodio sam se istom logikom za castrol,a ovo ulje je isto Nemacko i kazu da je cak iz iste kompanije samo low cost brend, 1l dpf 5-30je oko 1000rsd. 

Link to post
Share on other sites

Ova petica u M paketu je def moj sledeci auto :)  bas lep primerak. gledao sam i klip auto analize, šteta što su nam putevi takvi kakvi jesu pa ne može da se vozi neka ozbiljnija felna sve ostalo je top
 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Posle jedno mesec i po dana razvlacenja kod majstora,  konacno sredjen CCC modul, vise ne vozim juga :)

Usput sam se malo igrao sa cevima, nema potrebe da se menjaju :)

2018-04-16_14_33_01-thumbnail_2_.jpg_-_P

20180616_195511.jpg

20180616_195545.jpg

IMG-20180616-_WA0018.jpg

Porucio sam u Delti plastiku za branik na mestu gde je fabricka kuka, dok ne stigne stavio sam kuku jos da zakacim prikolicu sa prasicima i glavni sam baja :)

Untitled.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...