Recommended Posts

Zdravo svima, evo i ja rešio da uđem u gospodu, da kupim svoj prvi BMW. Dosadio fijat, jeftino mu održavanje, sramota me da plaćam mali servis 50 evra. Gledam da uzmem e46 kupe, ali može i limuzina, samo da nije neki banditski nego onako kulturan, u fabričkom izdanju. Eto, toliko za početak, pa ćemo se družiti. B|

Link to post
Share on other sites

@castor Kakav crni M covece, ja sam fin porodican covek. Jel' tvoj otac prodao BMW? Toliko ste pisali o tom autu a nijedna fotka nije ostala živa. Valjda je update foruma sve linkove pobrisao? Ako imas neke fotke online posalji mi da vidim, pa ako mi se dopadne doci cu da ga gledam.

Link to post
Share on other sites

Hahaha, nisam skontao uopste foru. Hvala za fotke, ali moram ti reci da sam ga video na oglasima ovako slikanog samo bih ugasio kompjuter. Ajd, cucemo se ovih dana, samo ne znam da li da zovem tebe ili oca?

Link to post
Share on other sites

Fora je iz vica sa Fatom...

To je slikano sredinom zime 2016-2017 (januar), dok je još bio moj. Poslije je trebao biti slikan kad je došlo ljepše vrijeme, ali je od onda promijenio vlasnika, a stari je stari tip - koga auto interesuje, doći će da ga pogleda uživo, jbš slike.

Zovi staroga, a za sve detalje smo tu ja i @Zeljkamp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tu sam ako nesto treba. Ta moja bivsa e46-ca je odlican primerak.  Redovno i kvalitetno odrzavana, tako da greske nema. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...