Recommended Posts

Ljudi, treba mi pomoc. Nemam mira, stalno nesto cackam i hocu da menjam/popravljam OCD na delu.

Auto mi je dosao sa estetskom falinkom enterijera(sve je savrseno sem ovoga). Na pragovima uvale vrata, ili kako se vec to zove ima plasticni deo sa oznakom BMW( kod M serije je M power oznaka). Auto mi je dosao takav da nema te hrom oznake, tj odlepljene su. Evo slika.

pragvrata.jpg

pragvrata2.jpg

Pitanje je kako se ovo zove na engleskom, da li negde napraviti odgovarajuce nalepnice nekako? Kako resiti ovu sitnicu?

Na zadnjim vratima su ok, tj. sve je tu.

Link to post
Share on other sites

Ma ja pokushao da zalijepim, ali je to neka plastika na koju nijedno ljepilo nece da se zalijepi,  pa mi je tako i otpao, izgubio sam ga.

A imash na ebayu, ali najjeftiniji koshta 60EUR, jbt komad plastike toliko skup, pretjerashe ga.

Link to post
Share on other sites

Ako smislish shta i rijeshish, javi i meni , ali kazhem ti, pokushao sam to njesra tri puta da zalijepim sa razlichitim vrstama ljepila i svaki put je otpalo, neka chudna plastika, ne mozhe nishta na nju da se zalijepi. Meni je samo na vozachkoj strani, i to onaj lijevi dio, apsolutno isto kao na tvojoj slici.

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, mzex said:

Ma ja pokushao da zalijepim, ali je to neka plastika na koju nijedno ljepilo nece da se zalijepi,  pa mi je tako i otpao, izgubio sam ga.

A imash na ebayu, ali najjeftiniji koshta 60EUR, jbt komad plastike toliko skup, pretjerashe ga.

Sa čime si pokušavao? Probaj sa Bison-om i onim plavim/crvenim Loctite-om. Kad kažem boju ne mislim na boju "naljepnice" na tubici, nego baš na boju ljepila. Koliko čujem sa time su ljudi ljepili sve i svašta.

Link to post
Share on other sites