Angel eyes za e46


Recommended Posts

Pozdrav drugari. Znam da ima mnogo tema ali me zanima koje angel eyes bih trebao uzeti. Gledam po ebay i aliju, mnogo različitih cena kao i mera. 

Ako je neko skoro uzimao bio bih zahvalan za link, stvarno ne znam za koje da se odlučim. Hvala

Link to post
Share on other sites

Moja preporuka ide za COB, ne znam da li je nesto novije i bolje od toga izaslo. Nisam pratio skoro. Dimenzije ti se razlikuju ukoliko nemas fabricke Xenone ... ako imas fabricke ... idu sva cetiri ista.

 

Link to post
Share on other sites
On 5/4/2018 at 2:06 PM, smg said:

Moja preporuka ide za COB, ne znam da li je nesto novije i bolje od toga izaslo. Nisam pratio skoro. Dimenzije ti se razlikuju ukoliko nemas fabricke Xenone ... ako imas fabricke ... idu sva cetiri ista.

 

Hvala ti, poručio sam COB led. Poručio sam sa ebaya jer kod nas traže pa i duplo više. 

Link to post
Share on other sites
On 5/5/2018 at 4:59 PM, Slavenk said:

Hvala ti, poručio sam COB led. Poručio sam sa ebaya jer kod nas traže pa i duplo više. 

Javi kada ti stigne ... imam negde nacrtanu shemu kako sam ih ja povezao :). Ja sam za sada zadovoljan (imam ih i na e36 i na 46). Godinama ih koristim kao "dnevna" svetla, ni jedan jedini problem sa pandurima nisam imao.

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, smg said:

Javi kada ti stigne ... imam negde nacrtanu shemu kako sam ih ja povezao :). Ja sam za sada zadovoljan (imam ih i na e36 i na 46). Godinama ih koristim kao "dnevna" svetla, ni jedan jedini problem sa pandurima nisam imao.

Poručio sam i još neke sijalice pa ću oterati drugaru da namesti, električar je :) ne smem ja to da čačkam :) javim kad stignu

Link to post
Share on other sites