Recommended Posts

Pozdrav drustvo. Naime, od skora sam vlansik bmw 320 e46 karavan, 2004. 

 

Uvezao, sredio par stvari. Odradio servis, zamenio selene, gumice od balans stangle. Oterao na reglazu, posle reglaze pali ove lampice. Isao, zalio se 7x i nista. Ljudi 3x radili reglazu i dalje isto. 

 

Odem kod drugara na dijagnostiku kaze 15 stepeni volan u desno. Odem i kazem im, oni i dalje furaju svoju pricu, boli ih ona stvar. 

 

Posle par dana lampice se gasile kad se i auto ugasi, medjutim sad konstantno svetle. 

 

Jel imao neko slican problem, sta je resenje? Hvala unapred! 

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Stefan L. said:

senzor polozaja ugla volana, moras na kalibraciju u bmw servis

Radio sam kalibraciju posle prvog puta, sve ok bilo 2 dana i opet. Samo izbaci 2 lampice i to je to, auto normalno radi, bez ikakvih promena

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko13 said:

Pa batali te gde si bio. Ok, bacio si 3000-4000din. Jbg, teraj dalje idi kod nekog drugog na centriranje.

Tako sam i ja mislio, da odem izložim im problem pa da vidim jel mogu da reše

Link to post
Share on other sites

Probaj sam da odradis kalibraciju. Mislim da je procedura da ispravis volan i tockove i onda upalis auto pa namotas pun levi pa odmah zatim pun desni pa vratis volan opet u pocetni polozaj da tockovi stoje pravo i ugasis auto.

Ja sam tako sam resio problem.

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, tatkonadzeja said:

Probaj sam da odradis kalibraciju. Mislim da je procedura da ispravis volan i tockove i onda upalis auto pa namotas pun levi pa odmah zatim pun desni pa vratis volan opet u pocetni polozaj da tockovi stoje pravo i ugasis auto.

Ja sam tako sam resio problem.

Radio sam ja kalibraciju posle reglaze i bilo ok 2 dana

Link to post
Share on other sites