Agencije (registraciju vozila, osiguranje, tehnicki)


Recommended Posts

Trazio sam adekvatnu temu. Nisam uspeo da nadjem, pa reko' da otvorim novu. 

Da li registrujete kola sai ili preko agencije? 

Da li imate preporuku za agenciju? 

Sada dosta njih nudi stampanje nalepnice odmah u agenciji kod produzenja registracije, sve na jednom mestu i tehnicki i registracija, osiguranje, uplata taksi.

Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, chevu1990 said:

Trazio sam adekvatnu temu. Nisam uspeo da nadjem, pa reko' da otvorim novu. 

Da li registrujete kola sai ili preko agencije? 

Da li imate preporuku za agenciju? 

Sada dosta njih nudi stampanje nalepnice odmah u agenciji kod produzenja registracije, sve na jednom mestu i tehnicki i registracija, osiguranje, uplata taksi.

Izvinjavam se na greskama u kucanju :) na brzinu sam kucao post 

Link to post
Share on other sites

Agencija, mrzi me sam. Nemam ni zivaca ni vremena. A koja, pa svi su isti, svi rade iste stvari. Ima sada nekih koji zavrsavaju I atest za tamna stakla.

Najvise znaci agencija kada kupujes I prodajes vozila. To se ne bi cimao nema para!!!

Ono, poreske, odjave, prijave, prenosi... samo pro potpisivanju ugovora kod notara overim I punomocje za agenciju I sve rade oni.

Link to post
Share on other sites

Ma meni registracija sad 10. maj a nije mala, necu da dam kesh, nasao agenciju koja radi s bankom, ima onaj terminal za mastercard, to je osnovni razlog. Razdeli mi na rate, manje osetim tako mesecno da dam nego odjednom :) Pa rekoh da postavim temu da vidim i tudja iskustva sa agencijama. Konkretno u zelezniku Safe drive agencija.

S druge strane zvao sam Beogumu koja je na sajtu napisala da radi istu stvar. Pitao jel moze, kazu ne moze, samo do 30 000 din preko ne moze ... pitam zasto, kazu zato sto mi uplacujemo kesh a ti nama preko banke. Nelogicnost potpuna, njima cim provuku karticu legnu pare na racun, a ja s bankom resavam rate, nikakav kesh tu ne igra ulogu. 

Link to post
Share on other sites

Nemaju potpisan ugovor sa šIntezom na 12 mjeseci. Od prije godinu ili dve su dali i na 12 mjeseci, a ne može preko starog koji je na 6 mjeseci, već mora novi ugovor za 12 mjeseci. Poćeraj ih malo, mada je Beoguma skupa...

Link to post
Share on other sites

Nikome se ne isplati da ti da na karticu u srbistanu. Samo ovde imaju do 3% na svakoj transakciji. Pa ti sada racunaj. Da drzis neku radnju i dodje ti musterija i provuce karticu.

Za musteriju je isto ali za tebe kao vlasnika firme dobijes manje do 3% to ti se ne bi svidelo :)

 

Link to post
Share on other sites