BMW e46 320D 110kw


Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad zovem i gledam cene, najpovoljniju ponudi mi dao autoline, zamajac, kvacilo i mali servis 59... A dusa me boli, fina je to cifra.. [emoji1]
Al pitaj ga koji zamajac i to za te pare. Luk je mnogo skuplji a ako oces nesto sto ces sad zameniti i biti miran narednih 5 10god zavisi kako vozis onda je malo jaca cifra. Fina je cifra jer nam auta vrede 3000 3500 da kostaju 15 soma ne bi razmisljali. Sad makar znam da sam i to zamenio, protokomer, mali servis, vakum creva, ostalo mi vesanje amorti opruge i solje amorta i mehanicki je nov. Vise necu razmisljati i miran sam. Bolje to nego da sam prodao i uzeo e90 pa bude lomina neka da bacam jos 1500 da ga vracam u zivot :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

sisu mu poljubim, bubreg mi je levi odneo ? pardon sad videh da sam pogresio cifru, 69 soma je sa sve malim servisom plivajuci i set kvacila... dobio sam neki popust od 10%.. Nisam pametan sta da radim ?

Link to post
Share on other sites
sisu mu poljubim, bubreg mi je levi odneo [emoji1] pardon sad videh da sam pogresio cifru, 69 soma je sa sve malim servisom plivajuci i set kvacila... dobio sam neki popust od 10%.. Nisam pametan sta da radim [emoji1]
Vidi svi naplacuju 70e 80e skidanje menjaca tako da ako vec radis kvacilo zameni i to ako si pri parama da mozes da se brzo oporavis. Ako nisi menjaj kvacilo i druk lezaj pa zamajac nek gura. Nemoj samo Sachs uzimati ili Valeo i miran si. Ja sam se istrosio skoro debelo jos na sve to uzmem M volan :D ne radi pasteta al ono skoro da sam se zaklao dotle :D jebes ga opet kad pogledam nije me nikad fala bogu ostavio na putu i slicno a vozio sam ga u 10puta losijem stanu tako da zasluzio je i sluzi me fino nema greske. Vise mi je puta izmamio osmeh i uzivanje nego sto sam mozgao koji mu je ocin tako da ono :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Upravo preuzeo auto... doslo mi da izadjem da odem da pogledam tablice da vidim jel moj auto. Remenica radilice odradjena uz servis Corteco uzet, kvacilo i zamajac, nosaci motora pr l pr d 5500 po komadu lemforder. Hteo sam menjati i menjaca lemforder oko 960din kosta al je dobar nije moralo. Auto ne trese sekunde. Krece tj kvacilo odvaja na 20 posto pustanja i povlaci bez muke, nista ne zvekece ne lupa.... ukratko ovakav je izasao iz fabrike. Kao casa radi i ide bez teksta sam ostao. Da sam znao da mi je onolko kvacilo i korpa propala davno bih odradio al ono. A pao je i dogovor za Gewinde umesto amorta taki da ce auto biti topcina za mesec dva :D Drugarski savet je kupuj Luk set i menjaj sve i uzivaj jos 5 10 god bez problema. Ova auta definitivno kilometri ne mogu ubiti jedino presa i bandera :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Izuo si se 1000e i bole te pačica ??

Moj auto eno ga kod slobe u busijama cekam da javi spisak sta je sve otislo dodjavola, sve u svemu ili ce pod presu ili ce da ode i meni ‘iljadarka iz dzepa ? Nisam pametan sta da radim jer samo stanje mog auta nije estetski bez mane da bih rekao ajde to uradim i imam savrsen auto.. 

Link to post
Share on other sites
Izuo si se 1000e i bole te pačica [emoji1][emoji1]
Moj auto eno ga kod slobe u busijama cekam da javi spisak sta je sve otislo dodjavola, sve u svemu ili ce pod presu ili ce da ode i meni ‘iljadarka iz dzepa [emoji1] Nisam pametan sta da radim jer samo stanje mog auta nije estetski bez mane da bih rekao ajde to uradim i imam savrsen auto.. 
Brate meni je auto izaso iz tornada kolko udaraca od grada ima svega, na sve to neko mi izgrebao kljucem desnu stranu, plus u gradu kad parkiram svaki put novo ulubljenje jer debili sa Dacijama i ostalim sranjima ne paze pa te nabodu vratima. Imam u planu Mtech II branike, ksenone, sajtne i felne neke fine sa gumama. Al dzabe ulickan auto kad je grobina da ne mozes s njim do mora otici. Bitno je da nemam rdje i da je auto utegnut a to spolja se da resiti pogotovo sto planiram iznajmiti garazu i poskidati sve lajsne sa auta i dodatke ismirglati i onda izgitovati sva mala ulubljenja i onda ofarbati ali to je na dalekoj stazi i cekam drugara da dodje koji to profi radi u Nemackoj. Sad makar znam da sam puko pare al neko tolko da za felne a malo malo ide Ikarbusom na poso :D Kad zazvoni telefon zgutaj jedan bromozepam i odluci racionalno hahah :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites