Recommended Posts

Prva stvar sto sam uradio.. skinuo krovne nosace..lepsi je bez njih, a svakako ima ogroman utovarni prostor(veci nego trojka karavan)

Zatim sam narucio u bmw-u fabricku Alpinweiss 300 boju u spreju i laku da saniram ogrebotine koje je napravio predhodni vlasnik na branicima kako bi ocuvao prvu farbu..nadam se da ce biti ok. 

Uskoro jos slika...Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ako imas nekog strucnijeg, da ti baci fleku sprejem, kapice znaju da ne bacaju ravnomerno boju, moras da umes to da radis, naravno ako umes super, cepaj sam. U suprotnom moze da se bas vidi da si flekovao. 

Odlican paket opreme. Ovo je facelift 2016? Ako nije tajna koliko te je izasao? 

Link to post
Share on other sites

Izvinite sto kasnim sa odgovorom, bio sam u inostranstvu. U pravu si za sprej, ipak cu odneti nekom ko zna..ja nemam iskustva..ali sam lakovima uspeo da saniram sve sitnije ogrebotine, i preporucio bi svima da kupe u bmw-u(oko 2000 su dva u pakovanju, boja i bezbojni lak koji se nanosi 30min posle).Isto kao zene kada lakiraju nokte, :) nista komplikovano :) 

GT je 2014god, nije facelift..Kupljen je ko nas u salonu, ja ga uzeo od komsije koji ga je kupio nov..dao sam mu moj bivsi 530xd E60 2007god,  ostatak je doplatio burazer tako da nisam siguran koliko :)  

 

Link to post
Share on other sites

Cestitke za novi auto, ali da li je bas morao GT? :)

 

Da nije 5 GT, 3 GT bi bio... pa... na vrhu lestvice svih BMW-a po jednom kriterijumu :D

 

 

 

On 5/9/2018 at 2:03 PM, smg said:

Odlicno izgleda auto :) 

Slabe su ti naocare :D

Link to post
Share on other sites