E 46 kozna sedista


Recommended Posts

Evo da predstavim sta sam sanirao na vozacevom koznom sedistu....Bilo je sitnih ogrebotina ali ne prevelikih ostecenja....

20180510_134117.jpg

20180510_130340.jpg

20180510_120921.jpg

 

I zaboravih da kazem,da je ispoliran displej na fabrickoj navigaciji,nema vise onih ogrebotina po ekranu i one kako bih nazvao prljavstine...Slika ce biti postavljena uskoro....

Link to post
Share on other sites

Prvo dobro odmastio sediste,ima da se kupi set.Ocistio dobro sediste,tj.odmastio...A pre toga porucio sprej u za kozu u boji postojescih.Smirglom 2000 presao blago sedista,i opet ocistio sa cleanerom za kozu i prefarbao sprejom u dva tanka sloja....Ostavio da se osusi 24h....Boja ne ostaje na odeci prilikom sedanja,ne ljuska se ne otpada i tome slicno.Inace kit je firme Autosol i zove se Leather protection & care kit.U setu se dobija sredstvo za odmascivanje tj. ciscenje koze,mikrofiber krpa i zastita,nesto kao mleko kada se sediste ofarba i osusi naravno.

Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Duchica_20 said:

Evo da predstavim sta sam sanirao na vozacevom koznom sedistu....Bilo je sitnih ogrebotina ali ne prevelikih ostecenja....

20180510_134117.jpg

20180510_130340.jpg

20180510_120921.jpg

 

I zaboravih da kazem,da je ispoliran displej na fabrickoj navigaciji,nema vise onih ogrebotina po ekranu i one kako bih nazvao prljavstine...Slika ce biti postavljena uskoro....

Evo i slika uradjen je detailing motornog prostora...

Pre...

20180423_084214.jpg

Posle...

20180423_111310.jpg

 

Link to post
Share on other sites

A da li je neko koristio boju i lak za kozu od lika sa kp,mislim da je iz indjije,covek i tonira boju po uzorku,nije nesto ni skup ,sitam komentare hvale ga ,pa rekoh da proverim dali je neko koristio posto i ja trebam svoja da osvezim

Link to post
Share on other sites

Pa ja ne znam nikog da je od njega koristio...koliko znam ne lakira se koza pogotovo volani,to sto se usija na volanu jeste uglacana boja od ruku...Svaki volan koji je kozni je u prirodnoj boji u smisli nije sjajan vec je mat...Pricam iz nekog iskustva posto se bavim car detailingom,pa sam to sve proucavao malo...

Link to post
Share on other sites

Bem li ga ja se cuo sa covekom,kaze pravi boju koja se nanosi mekim sundjerom u dva sloja ,pa onda lak, 500 boja +500lak +1200 toniranje.deluje mi povoljno,kaze ta kolicina je dovoljna za dva sedista i tapacure ako sam ga dobro razumeo

Link to post
Share on other sites

Uzimao sam ja od tog lika iz Indjije, prefarbavao sam ogrebotine. Drzi vec godinu i nesto, ima minimalne razlike u boji ako se ne farba ceo deo. Jedino sto ti treba mali air brush pistolj da to bude kako treba. Ja sam prskao sam pumpicom i ispalo je ok. Sa sundjerom mozes da naneses farbu, a lak moras sa pumpicom ili pistoljem.

Link to post
Share on other sites

Uzimao sam i ja,crna sedista su. Lepo ispalo,ima u ponudi sjaj i mat lak. Ja sam uzimao mat, i sto kaze Pimp, drzi od prosle godine,nista se ne ljusti,niti puca

Link to post
Share on other sites