Recommended Posts

Ako se nadjete u Novom Sadu a nedaj boze imate neki kvar ili mozda samo hocete da uradite dijagnostiku na Bmw-u onda nemojte da propustite Rezač nezavisni Bmw servis, meni je na 20 km od Novog Sada otisao motor jer sam kupio auto bez Visko ventilatora a to nisam ni znao. Reza je sve to popravio od nule, nov polu motor itd. Zasto isticem ovaj servis? Zato sto je umeren sa cenama, odlican tim majstora na celu sa Draganom, za svaki deo sto je utvrdio da nije dobar nazvao me je telefonom i zajedno smo nasli resenje koje musteriji najvise odgovara. Reza vam nece nista raditi bez vase saglasnosti a reci ce vam najbolje i najeftinije resenje kvara. Adresa servisa je Temerinska 154. Kod Reze imate sve za mali, veliki servis, ima veliku paletu orginalnih ulja i uvek je u toku sa uljem koje Bmw preporucuje. Auto nisam prepoznao kada sam dosao po njega, bio je opran i ispoliran a sto je meni bilo vazno bio je i 100% ispravan.

Link to post
Share on other sites

Sto? Nisam iz Novog Sada pa ne znam, za sada mi auto ok ide. Jeste da me je kostao ko Sv. Petra kajgana ali jbg to su cene delova i tu niko nije kriv.

Link to post
Share on other sites