Recommended Posts

  • 6 months later...

Pozz jos koji info o mom bmw e90 u pitanju je 330i sa paketom opreme sport premium uptanju je model sa 190 kw I automaskim menjacom I ostalima sitnicama koje su dodatno narucene kada je bio nov kupljen ja Sa letnjim I zimskim gumama 18 letnje I zimske 17 planovi nista posto vise volim fabriku kako je kupljen.

20180602-145356.jpg

20180602-145405.jpg

20180602-145429.jpg

20180602-145451.jpg

20181006-113900.jpg

Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, Marence said:

Pozz. Pravi motor u autu. Kako ide to? ?

Da da tako je šešt cilindara I to rednih prelpo ide a I zvuk je super Samo sto je sad je odjavljen stoji u grazi pozz 

Link to post
Share on other sites

Pozz da se napise sta se do sad radilo.

Kupljene u 4 nove letnje gume dunlop,odracen je mali servis pre mesec dana.Ulje u motoru sa svim filterima za klimu za ulje odracen je servis isto I menjaca sve novo ulje I posuda od menjaca sa filterom  I nove svecice za iducu god idu nove kocnice napred I pozadi za sad Sam zadovoljan.Naj vise mi se dopada od opreme sto Auto poseduje keyless go I TV.

Link to post
Share on other sites

Pitanje, kako poseduje keyless go? Pricas o E90??

Da li je neko menjao amortizere na E91??

Rekao bih da su moji pri kraju pa sam narucio sva 4 nova. Narucio sam Bilstein. E sada.. Kakva su iskustva? Zao mi je sto nisam uzeo KONI.

Probao sam svakakve amortizere i samo za Koni mogu da kazem da su top. Sve ostalo je da prodje.

Bio sam zaprepascen kada sam video da su Sachs bili najskuplji iz ponude. Verovtno se nesto promenilo u poslednjih par god ali barem pre Sachs nikada nije bio ispred Bilstein.

Link to post
Share on other sites

Da tako je pricam o e90 koja imam keyless go.Pa poseduje to zato sto je tako narucene kad je bio nov nemaju bas svi mideli tu opciju narocito modeli pre facelifta.Za amortizere neznam sta da ti kazem koji su bolji nisam ih jos menjao tako da neznam.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, smg said:

Odlican primerak. Puno srecnih km ti zelim :)

 

Jako lep paket opreme ;) 

Hvala puno.Da ima jos dosta opreme za njegovo god.Inace prvi vlasnik auta je bio Sam Bmw kuca u Minhenu I bio je posle jos jedan vlasnik I sad ja.20181218-201646.jpg i jedna slika iz graze bmw ceka sad tek maj.

Link to post
Share on other sites

Lepa mašina nema šta, pun opreme, sa uživanjem da ga voziš...

Benzinac šestak je prava stvar, čim stisneš gas i zvuk motora i ubrzanje odmah izmame osmeh na lice.

Jedino što niko ne voli da plaća porez na luksuz a ni prosečnu potrošnju od preko 10L, što je realnost sa takvim autom. Ali ne može se sve imati...

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Sigtran said:

Lepa mašina nema šta, pun opreme, sa uživanjem da ga voziš...

Benzinac šestak je prava stvar, čim stisneš gas i zvuk motora i ubrzanje odmah izmame osmeh na lice.

Jedino što niko ne voli da plaća porez na luksuz a ni prosečnu potrošnju od preko 10L, što je realnost sa takvim autom. Ali ne može se sve imati...

Hvala puno druze uprvao to svako stiskanje papucice gasa mami osmeh na lice ipak dok radi na leru bukvalo se necuje Samo kad je hlada onda elektroski podigne malo obrtaje .Sto tice poreza nije mi ni to puno auto se vozi Samo leti kad je lepo vreme zimi uvek u grazi I odljavljen potrosnja kako kome nekom puno nekom malo za mene je to ok kolika trosi nista strasno na auto putu trosi oko 8.5 litara kad se vozi sasvim normalo tempomat 130kmh a u gradu ide do 13 litara meni je I dalje nista kriticno.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pozdrav za sve ljubitelje ove marke proslo je vec dve god od kako sam i sam vlasnika bmw za sad stoji na satu 165 538 km.Prosle god je odracena vodena pumpa sa termostatom I prednjom I zadnjim kocnicama.Za ovu god imam plan da se kupi novo ogibljenje za bmw.Imali mozda neko iskustav sa Bilstein b14 pss gevindama.I farbanje felni u gan metal boju.Za sad auto stoji u grazi I ceka malo lepse vreme za nekih mesec dana izlazi napolje na vazduh.20191222-151733.jpg 

Jedna slika iz graze dok jos cekamo lepse vreme.

Link to post
Share on other sites