E91 318 dA 2011 misljenje ?


Recommended Posts

vracam se starom dobrom BMW-u

sta mislite o ovom karavanu E91 ? 2011, to je godina kada su reseni problemi sto se tice lanca , oznaka motora je N47N , sa sutomatskim menjacem i nekim sport modom na menjacu.

dao sam kaparu coveku i sutra mi stize auto. od prvog je vlasnika. 

ako mogu neki dodatni saveti i misljenja i pored toga sto  sam vec resio da uzmem auto. 

 

usput da se zahvalim osobi koja je preko FB grupe resila moj problem sa zaboravljenom sifrom ! puno hvala ! 

Link to post
Share on other sites

Pa kada si ga vec uzeo sada ti je isto. Ali su pljuvali starije modele ranije. Verovatno je taj tvoj 2011 super.

Zvuci odlicno sto je od prvog vlasnika.

Link to post
Share on other sites

da znam da je od 2007-2011 imao problema sa lancem , bas ovde su navedeni modeli motora , znam da mi je isto posto je vec kaparisam , ali zanima me i vase misljenje i saveti jer treba sada odrzavati to auto i koristi ga......

, ja sam i dalje odusevljen sa starijim modelima 6 cilindara ali ne moze se vise sa njima , treba nesto mladje a u cifru koju sam se uklapao je upao taj model jer 5ce su vec druga prica sto se tice cene a da bude nesto mladji. 

sutra vece stize auto pa ce za koji dan i slike da budu da se malo pohvalim :) 

Link to post
Share on other sites

Isto sam tako ja rezonovao. Ali za novac koji sam imao nisam imao za valjanu peticu I tako sam uzeo bas taj 2008 zamenio sve sto moze I sad pomozi boze. Teramo dalje :)

 

Link to post
Share on other sites