Recommended Posts

Ovako, od kako sam kupio ovaj auto auto nece da zalepi na sediste kad mu das gas.Sve sto je bilo moguce odradio, menjao, cistio i apsolutno nema promene.Probao sam novim bust, map , protokomer, sva creva vakum i ostala nova, ciscen erg itd.Otiso kod majstora posle svih tih intervencija i rekao mi je 100 turbo ne radi.Interesuje me vase misljenje.

Edited by djilepfc
Link to post
Share on other sites

Brate,jel ima taj majstor dijagnostiku?

Nek pogleda kolko duva turbina. Treba minimum 2bara

Najbolje je oko 2.1-2.3bar(u to racunamo i 1bar atmosferskog pritiska)

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, djilepfc said:

Ovako, od kako sam kupio ovaj auto auto nece da zalepi na sediste kad mu das gas.Sve sto je bilo moguce odradio, menjao, cistio i apsolutno nema promene.Probao sam novim bust, map , protokomer, sva creva vakum i ostala nova, ciscen erg itd.Otiso kod majstora posle svih tih intervencija i rekao mi je 100 turbo ne radi.Interesuje me vase misljenje.

To vec neznam, imam sliku dijagnostike ali neznam je ovde postaviti, znam da mi je rekao da se creva pumoaju vrlo kasno i ne kako treba, i stavljao ruku na neko siroko crevo pored desnog prednjeg tocka, a ja ga gasirao.I tada mi je rekao da je sigurno turbo jel kaze na 3000 obrtaja njemu ne pomeri ruku pritisak od tog creva a kaze vakum je dobar

Link to post
Share on other sites