Recommended Posts

Pozdrav ljudi, 

Upalio mi je opet dsc i zuti uzvicnik, medjutim dinagnostika pokazuje gresku iz naslova. Gresku ne mogu da izbrisem. 

 

Jel zna neko o cemu je rec? Pise 5e21 senzor pritiska vazduha 2. Šta moze biti? Guglao sam 3h i nista konkretno nisam nasao. 

Link to post
Share on other sites

Ako nisi nista nasao na google, nemoj  i da trazis vise :)

To je senzor pritiska ulja na glavnom kocionom, imas dva. Moguce da ti je on otisao. Meni je palio istu gresku zbog loseg akumulatora.. Nekad pressure sensor 1 not plaussible, nekad 2. Prvi simptom mi je bio kratko paljenje tih lampica pri paljenju, kasnije je upalio u toku voznje i nije ih gasio. 

Link to post
Share on other sites

I meni je 2x ugasio na kratko i sad je upalio i ne gasi. Ne mogu da je izbrisem u dijagnostici.  Znači senzor pritiska ulja. Jesi li rešio problem i kako tačno? :) i kolimo te je koštalo ako nije tajna? 

Link to post
Share on other sites

Rekoh ti, meni ja akumulator bio problem, reseno je novim. Ne mora da znaci da je kod tebe, mozda je stvarno otisao senzor. Koja dijagnostika ne moze da obrise gresku ? 

Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, pimp said:

Rekoh ti, meni ja akumulator bio problem, reseno je novim. Ne mora da znaci da je kod tebe, mozda je stvarno otisao senzor. Koja dijagnostika ne moze da obrise gresku ? 

Bem li ga, ne znam koja je. Otici cu u ponedeljak kod elektricara pa cemo da vidimo. Ovo sam bio kod drugara i nisam siguran koja dijagnostika je u pitanju. 

Link to post
Share on other sites