Recommended Posts

Mora biti na soferci ispod retrovizora, ja radim sa auto staklima pa ti pouzdano mogu reci da E34 nije nikad imao senzor za kisu, samo obicno staklo. Ako te zanima i cena istog ti javi. Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Ja sam pretpostavio da ima senzor,jer mi se desilo da kad je kisa padala brisaci su normalno radili,kad sam stao na semafor,prestali su da rade,pa se posle par sekundi pokrenuli jednom i opet stali i tako par puta dok sam stojao na semaforu,kad sam krenuo opet su poceli da rade normalno bez prekida jer je padala dosta jaka kisa,zbog togs sam pomislio da ima senzor za kisu,sad me zezaju nece da rade,tj,rade u jednoj brzini samo i to desetak sekundi i onda se ugase svaki put na drugom mestu na sofercu i onda moram da ugasim kontakt pa da dam kontakt da bi se pokrenuli i opet isto radili,promenio sam relej od brisaca veliki plavi ispod sedista,drugu rucicu od rakete brisaca i opet isto,dali mozda ima onda neki vremenski relej za brisace pa da je on problem ako ima zna li neko gde se nalazi

Link to post
Share on other sites

To je samo brzina to svaki ima, to je lepo sredjeno kod svakog, ako su lepo radili ne vidim zasto sada ne bi radili, plus sto si sve to izmenjao, proveri tecnost za soferke da napunis da nesto taj senzor ne baguje, ili ako nista skini mu klemu sa akumulatora na sat dva pa vrati da ponovo svuda prodje struja trebalo bi da radi. Mozda je i do motora samog brisaca, to nosi kod nekog elektricara da pogleda ako nista ne pomogne. Pozdrav.

Link to post
Share on other sites