Ne rade mi uticnice od sva tri upaljaca za cigarete


Recommended Posts

Pozdrav drustvo. Moze li neko da mi pomogne? Kupio sam nedavno bmw 525d 2007.godiste i nemam struju ni u jednom od tri upaljaca za cigarete. Pregledao sam osigurace u" pretincu za rukavice"i iza u gepeku desno i svi su u redu.Da li postoji jos negde neki osigurac ili sta moze biti uzrok kvara? Hvala unapred i pozdrav

Link to post
Share on other sites

Pozdrav, imas i u gepeku jedan, sa desne strane kod stopa, gornji red skroz gore, treci osigurac od 20a, proveri njega taj im je glavni ja mislim.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav NikNS. Gledao sam u gepeku tu ima dva osiguraca zuta od 20a skroz gore iznad svih ostalih osiguraca i bili su u redu ,ali za svaki slucaj sam ih promenio i opet nista.

Hvala na savetu ali i dalje sam u problemu.Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Problem resen,bolje reci da ga nije ni bilo.Evo ovako,kaze meni moj sin od 14 godina,tata startuj motor i mozda ce da proradi a ja to nisam hteo ni da proverim jer nisam verovao da to moze biti uzrok.Dakle problema nije ni bilo nego uticnice upaljaca rade samo i iskljucivo samo ako je motor u pogonu.Ne pomaze okreniti kljuc i dati kontakt da bi proradio.Imao sam ranije tri bmw-a a dve e39 -ke i uticnice upaljaca su mi radile bez da je motor u pogonu tako da me je ovo zbunilo.Eto,na kraju sam poslusao sina i bio je u pravu.Vama hvala sto ste pokusali da mi pomognete ,a evo ako se neko drugi javi sa ovakvim problemom kazite mu slobodno da startuje motor pa pokusa.?Pozdrav

Link to post
Share on other sites