Recommended Posts

Evo da predstavim i ja svoju masinu, za sada kompletno fabrika osim lajsni koje sam promenio u enterijeru i stavio za ovu sezonu 17.

Imam dosta planova, moram da sredim vozacevo krilo posto ga je farbao neki "majstor" da bude sto se limarije top stanje.

Hocu da stavim xenon far, neka bolja sedista, prstenove, spojler na gepek.... ludorijama nikad kraja ?

ydZGSn1.jpgRUT1LEM.jpgC2BWLvT.jpgj2EbqyR.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima svima, vazno mi je da je skroz ovako mehanicki i limarijski, ostalo se lako napakuje ?

Cim stane kisa skidam EGR, usis i IC da procistim sve, i da proverim klapne da li su tu, ako jesu skidam ih.

Cim budem dosao do nekih para uzecu spojler za gepek i prstenove za sat, nekako mi to bas fali da upotpuni enterijer a i lepo ce da se uklopi sa lajsnama.

Na tamo  mora da padnu neke kadice polukoza ili alakantara, bas su losa ova fabricka sedista letim po njima u krivinama.

Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, legendica said:

Na tamo  mora da padnu neke kadice polukoza ili alakantara, bas su losa ova fabricka sedista letim po njima u krivinama.

Ogromna je razlika, ali ogromna. Drugi auto sa kadicama. Poprilicno su udobnija sedista od ovih "klot" ...

Moj sure ima identican auto kao moj, samo sa tim obicnim sedistima, kada sednem u njega, kao u drugi auto da sam seo ...

Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, smg said:

Ogromna je razlika, ali ogromna. Drugi auto sa kadicama. Poprilicno su udobnija sedista od ovih "klot" ...

Moj sure ima identican auto kao moj, samo sa tim obicnim sedistima, kada sednem u njega, kao u drugi auto da sam seo ...

Verujem da jesu, pre ovog sam vozio Golfa 4 sa kadicama i bilo je bas bolje za voznju dok u ovima nemam nikakvu potporu.

Nego bas je tesko naci neke kadice da su ok stanju, i ako su ok cene ih kao da su sa F10 skinute ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...