Recommended Posts

trapovi 5x120, za pocetak style 32 17", gewinde i turbo :) a kasnije kompletno farbanje

Link to post
Share on other sites

Moja greska, ja sam video onaj rasklopljen gde si radio podove pa sam mislio da je to jedan te isti auto.

E jedno pitanje, zasto svi budze samo karavane? Nije prvi turbo e30 karavan koji vidim.

 

Link to post
Share on other sites
On 7/5/2018 at 11:22 AM, marko13 said:

E jedno pitanje, zasto svi budze samo karavane? Nije prvi turbo e30 karavan koji vidim.

 

Koliko ja znam, pre ces naci 2 vrata da se "budze" :)

@kick kakvi su planovi za struju? Predpostavljam da ces ecu master, inace ako ces da ostavis klimu, bice sve blizu. Ja sam jedva ubacio intercooler. Ne znam kako si planirao a ja sam ispred spal slim ventilator, ispred fabrickog tesko :)

Link to post
Share on other sites

Ecu master struja, klima ostaje naravno ? nekako cemo da smestimo valjda, manji je motor od tvog ?

Link to post
Share on other sites

Cini mi se da ecu master barem koliko mi je receno, jako fino radi, i za te pare ozbiljno resenje. Mada ti to vec dobro znas :). A za intercooler, taman povuces hladnjak prema motoru i intercooler izmedju hladnjak klime i hladnjaka. Mislim da je to dobitna kombinacija, barem bi ja to tako uradio ?

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sasquatch said:

Koliko ja znam, pre ces naci 2 vrata da se "budze" :)

@kick kakvi su planovi za struju? Predpostavljam da ces ecu master, inace ako ces da ostavis klimu, bice sve blizu. Ja sam jedva ubacio intercooler. Ne znam kako si planirao a ja sam ispred spal slim ventilator, ispred fabrickog tesko :)

Bilo nekad, kada su jos bili aktuelni. Posto je kao misljenje da je kupe uvek sportski... 

Mislim da je audi prvi razbio tu pricu sa S6 karavanom I to samo karavan opcija.

A verujem da vise I nema lako da se nadje nikakav e30 a kamoli kupe da valja cemu.

 

Link to post
Share on other sites

S6 avant ces tesko naci. Naravno odlican za rad. 

E30 2 vrata ces tesko naci, tj tesko ces naci da nije lom. Pri tome kada nadjes 2 vrata da lici na nesto bice preskupa u startu a tek treba da se radi. 

E30 touring se pravio do 1994, uglavnom malo bolje se drze, nesto nistu na ceni kao 2 vrata. Mada i to je postalo diskutabilno. 

Link to post
Share on other sites

Bas na to I mislim. Samo kada se setim, nekada su karavani bili samo za vulkljanje I pijaca varijanta. Klasicni lubenicari. Svi ruzni u pm uz par izuzetaka. Tipa e30 dok je e34,39 meni karavan ruzan uzas.

Danas im karavana kao salate. Lepih karavana.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • [kick] changed the title to e30 318i Touring