x5 e53 zamjena zadnjih pisni trapa


Recommended Posts

Pozdrav jeli tko mijenjao ove piksne zadnjeg trapa i njegova iskustva , dali je sam mijenjao i kako (alta i to) jer ovdje za ruke traže od 100 do 200 eura nesto mi to previse ;)  plus piksne oko 30eura komad nabere se :) 

s-l500.jpg

 

Link to post
Share on other sites

;) ma ovdje niko nema alat kazu popucalo poslej 2-3 auto popuca im i rade tako sto citav trap skinu pa onda mijenjaju ??? nista i nije jasno da im je lakse trap skinuti sega pravo ????

Link to post
Share on other sites

Nece da kupe alat. Naravno da ima za sve alat. Secam se tako su nekada majstori menjali alat na e30 skine sve dole pa zapali brenerom silen blok ako ne moze da ga izbije...

A onda su polako poceli da nabavljaju alat koji je presmesan ali je kostao tada. Pa su onda svi naplacivali zamenu silen bloka od 50e pa navise.

Link to post
Share on other sites

maloprije rovim po netu i naidjem na BMW Servis Katalinić  Dobropoljska bb  Autokomanda, Beograd  vidim na stranici ljudi rada sve imaju alat za zadnje selene i posaljem im upit koja je cijena sa njihovim selenim i rukama ?  odgovore mi veoma brzo da je cijena zamjene sa njihovim selenim "Lemfored" koji su broj 1 !! 26000,00 Din cijena ruku bez dijelova je 1200,00din. 

znaci da su 4 lemfored selna 14000,00 din  sto je pravo povoljno, kod mene bi 4 lemforer selena bila 23876.91DIN !!! plus 11938.46DIN ruke a povrh svega niko nema alta za skidanje selna no cijeli trap skinu i onda rade :( 

Link to post
Share on other sites

jedno pitanje za  vozače X5 dali ste mijenjali selene zadnjeg trapa i ako jeste koje ste postavljali mislim na prozvodjaca , molim HITNO vaše odgovore jer neznam koje da uzmem navodno su najbolji (LEMFORDER i BMW oem mada su oni i najskuplji) ovi jeftinij FEBi SWAG ili neki drugi dali je ko postavljao i vase mišljenje u kvalitet i kako su se ostali pokazali na vašim vozilima. HVALA

Link to post
Share on other sites