Angel eyes pomoć


Recommended Posts

Znam da ima dosta tema za angel eyes ali da li neko zna nekoga ili radi prodaju i ugradnju na podruciju BG-a i koliko bi to zadovoljstvo kostalo?

Saljite mi kontakte i ponude na pm.

Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje kupio na KP, i poprilicno se lako ugradjuju. Ja sam svoje sam ugradio. Ali sada zbog ovih registracija, razmisljam da ih izvadim. Razmotri malo i tu opciju, da ih ne stavljas :)

Nemam problem da ih atestiram, da postoji neki normalan i izvodljiv nacin ...

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, FILIP-M3 said:

Casper ih ugradjuje :) a to za registraciju, pa samo ih iskljucis i ne rade

Palo mi je i to na pamaet. I posle vandredni tehnicki i belaj bez potrebe ... vidis da smo banana zemlja. Vracaju ljude za budalastine sada ...

Link to post
Share on other sites

Meni je registracija krajem semptembra, pa cu videti sta me ceka :D moram da skinem folije do tada to znam, a za ostalo mozda moze da prodje

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, marko13 said:

Zasto bi postojao vanredni tehnicki i frka za angel eys?

Znam da je frka za naknadno ugradjene ksenone ali sto ovo?

Pa isto nisu atestirani kao i ti xenoni (a mi smo inace veci Katolici od Pape ;) ) . A najlakse se vide i upadnu panduru u oko. Kapiram da ce to da im bude "trigger" za zaustavljanje i vandredni tehnicki.

Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, marko13 said:

Jos ne kapiram, to su pozicije kao I svake druge. Nista vise.

Ne kapiras verovatno zato sto si normalan :D i upotrebljavas logiku ... a ako se odreknes tog luksuza (normalnosti u Sorabistanu), verovatno ces skapirati :D 

Link to post
Share on other sites

To je trolovanje, krozi to netom. Glupost.

Kao I to za pozicije, neko vas je izlozio. Ko zna koje pozicije ti imas fabricki. To ne pise niti je bitno. Videcete I sami.

Ne lozite se, gledaju ksenone I cao.

Link to post
Share on other sites

Ljudi nisam bas shvatio, jel to ko obicne sijalice zameni xenonskim, kao h4 kad se zamenim bixenon-om, ili i kad ima socivo sve regularno i kako on to moze da zna ako ima socivo i sve ostalo kao fabricki, iako nije?

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Fandjo92 said:

Ljudi nisam bas shvatio, jel to ko obicne sijalice zameni xenonskim, kao h4 kad se zamenim bixenon-om, ili i kad ima socivo sve regularno i kako on to moze da zna ako ima socivo i sve ostalo kao fabricki, iako nije?

VIN ;) 

Link to post
Share on other sites