Recommended Posts

Poz, hteo sam da pitam mozda neko zna... Pre 1-2hiljade menjao sam komplet prednje kocnice disk/plocice/senzor potrosenosti.. Textar.. 
Jedini problem koji mi je ostao od same zamene delova je da mi prednji desni tocak skripi kad skrecem u desno kao da nesto negde kaci i onako struze i skripi...
Sa levom stranom nemam tih problema samo desna... majstor kaze da ce proci kad malo odrade..  pa evo prodje neko vreme ne skripi kad kocim ni nista, jedino kad smotam desno u voznji...

U pitanju je E46 320td 2003.

Link to post
Share on other sites

smotaj pun desni skini tocak i vidi jel lim iza diskova dodiruje disk, moze biti on, samo ga vrati safcigerom malo nazad pritisni ga...

probaj tako smotan da okrenes disk rukov vidi jel kaci na lim iza

Link to post
Share on other sites

Ovo sam I ja hteo da ti predlozim. Vidi taj lim.

Hoce I plocice da budu ako nije lim oko diska. To je kada se ne stavi ona grafitna mast sa spoljne strane. Inace da te ne mracim ali Textar su onako da kazem bas lose plocice. Tvrde u pm, ne trose se ni malo al sto lepo jedu diskove, milina jedna.

Link to post
Share on other sites

Hvala puno ljudi... uradio sam to danas sa limom, malo sam ga gurnuo od diska kod drugara(mehanicar inace) Pa cu obratiti paznju u narednom periodu. :)

A i to za plocice cu obratiti paznju na diskove ako kazes da je tako, prvi put koristim textar kocnice... uzeo sam ih po preporuci :P

Link to post
Share on other sites