Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sam i ja pitao, kaze vide se prstenovi u farovima.. Glupost ziva

Dubinska korozija ne prolazi, folije, xenoni, soferka sa linijom, felne koje strce van ruba.. Mora da se imaju maglenke ne sme rupa da bude

 

Sve u svemu fabricki sve

Link to post
Share on other sites

On mi sam rekao, poceo da nabraja.. Ja reko stani majke ti :D ja ga pitao sta ako neko zameni kilometar sat a ti slikao proslu kilometrazu, kaze ne znam to nisu definisali.. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, FILIP-M3 said:

To sam i ja pitao, kaze vide se prstenovi u farovima.. Glupost ziva

Dubinska korozija ne prolazi, folije, xenoni, soferka sa linijom, felne koje strce van ruba.. Mora da se imaju maglenke ne sme rupa da bude

 

Sve u svemu fabricki sve

 

ej znas kako ja sam pre par dana prosao sa e46-icom sa sve xenonima i angel eyes.. Doduse jesu malo nesto progundjali ali bez problema prosao. Uvek mozes da probas par mesta ako imas mogucnosti u gradu pa ces valjda negde proci, ja sam im rekao da prodajem auto za par dana (sto je istina) pa ih je mozda zato bolelo uvo, reci i ti tako .. xD

Link to post
Share on other sites

Tehnički je postao estetski pregled. Bitno im je samo da izgleda ko sa trake da je sišao jer su se usrali zbog slikanja. Vraćaju ljude zbog mikropukotina, a kočnice trap i ostale bitne stvari ni ne gledaju....

Link to post
Share on other sites

Ma gledaju sve, a danas su vratili coveka jer nema neki poklopac pozadi na braniku gde ide kuka ili sta vec...

Jedno pitanje da ne otvaram temu bezveze, jel pametno uzeti polovnu soferku ili one njihove u servisu sto imaju?

Link to post
Share on other sites

Nisam ispratio bas sve u zadnje vreme :D uglavnom, ko kako ode na tehnicki moze da napise kako je prosao, da li je uspeo da progura nesto i slicno

Link to post
Share on other sites

Ja u septembru registrujem e36 koji nema nista fabricki vise na sebi. Ni branike, ni farove ni pragove ... da vidim strucnjaka koji ce da provali da li je to //M paket fabricki ili naknadno ugradjen. 

A "suknje" ni ne mogu da skinem sve i da hocu, zbog lokalnih giliptera sam ih zalepio silikonom za soferke :D

Videcemo u septembru kakva me igrarija ceka :). Saltacu tehnicke dok ne nabodem normalni ;).

Link to post
Share on other sites

U par navrata sam cuo da je trazeno da se skinu m branici.. Jer on ne zna da li je fabricki ili nije, pa bolje da se skine da on nema problema to im je logika.

Ali cu i ja svakako ici na tehnicki gde ce proci prstenovi, mogu da pozajmim farove ali da se jebavam zbog gluposti necu

 

Link to post
Share on other sites

Ne skidam nista! Auto mi je fabricki M, a i da nije ja mogu da tvrdim da jeste i kakve veze ima jel fabricki M ili nije ?!?!? Takodje imam i AC Shnitzer kacketic koji mi ne pada na pamet da skinem.

Link to post
Share on other sites

Mi smo za ispisivanje plina morali da stavljamo farove bez prstenova i felne 14 na kockama jer nije muh fabrika, tako je i na tehnickima sada. Od nove godine ce da bude druga prica kad dzepina bude prazna i kad se majmunima guzica opusti malo.

Link to post
Share on other sites

Ma ova drzava je smejurija!

Tacno se treba prijaviti na kosovo i uzeti lepo njihove table i onako ovi nasi homici ne smeju A da kazu! Te table prolaze lagano.

Samo pun gas i vices "kosovo  republjik" a srb neka putuje u tri lepe sto se mene tice!

Link to post
Share on other sites

Znaci ja sam tek nagrabusio, malo mi se digla farba ispod stopaljke i na desnim vratima dole, kad se zagledas se vidi, nemam maglenku desnu, imam xenon sa socivom al tako je stigao iz uvoza, i mislim da je kinez, al je tehnicki besprekoran, izmenjah boga oca i sad ne mogu preci tehnicki zbog toga? :D

Link to post
Share on other sites

Dubinska korozija se ne tolerise, neko rece... danas sam cuo da se ne prolazi ako fali lajsna na vratima npr :)

treba malo reda da se uvede, moje misljenje.. sta se desava sa "ispuhom" to ne gledaju, to je sve super?

Link to post
Share on other sites

Zabranice nam da lozimo drva i ugalj za par godina, ko je pao sa Marsa npr, eto da pomenemo, energetska efikasnost ce da se trazi, mozda necemo ni da vozimo..ko prati malo desavanja u regionu zna sta se šuška...

Link to post
Share on other sites