Reparacija letve volana


Recommended Posts

Ima li ko iskustva sa Aries servisom iz Beograda za remont letvi volana ? 

Trebao bih da sredim letvu, pa cisto da vidim da li je neko radii reparaciju kod njih.

Link to post
Share on other sites

Meni su spasili letvu na kocki, a bila je u katastrofa stanju. Lokalni mehaničar sarađuje dugo sa njima, kaže nikad nije bilo problema.

Link to post
Share on other sites

Cuo se sa njima, cena 7000din ako lupa, 12000 ako je procurela, uz ogradjivanje ako moze da se sredi. Meni deluje previse povoljno. A dosta njih mi je preporucilo servis u Nemenikucama. 

 

Link to post
Share on other sites

Meni je letva  procurela na kocki, nosio sam kod Savicevica u ugrinovce. Takodje je 12000 bio remont i daje garanciju pola godine. To je bilo pre godinu dana, letva je i dalje dobra. 

Link to post
Share on other sites

Blagi offtopic, za drugare koji su remontovali. Da li u remon spada i "hilznovanje" cilindara ili samo zamene semeringe i gumice?

Ja imam negativno iskustvo sa e36ice jedne sa servisom u Banatskoj u Zemunu (zaboravih kako se zove).

Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, pimp said:

Cuo se sa njima, cena 7000din ako lupa, 12000 ako je procurela, uz ogradjivanje ako moze da se sredi. Meni deluje previse povoljno. A dosta njih mi je preporucilo servis u Nemenikucama. 

 

Meni je i lupala i curelo ulje, isto rekli da postoji velika šansa da neće moči da urade al su uspeli, 12000 naplaćeno, garancija godinu dana.

Link to post
Share on other sites