E46 compact MF volan i tempomat


Recommended Posts

Pozdrav svima, od skoro sam vlasnik BMW-a 320d compact 2002. E sad planiram da mu ugradim M trokraki volan sa MF i tempomat, zanima me da li je to moguce uraditi tj da li on fabricki ima izvucene instalacije, ili bi morao i to sve da mu stavljam. I zanima me da li ima BC posto na rucici nemam dugme da promenim npr na prosecnu potrosnju, a cuo sam da oni imaju BC ali da mora ta rucica sa dugmetom da se dokupi. Hvala svima unapred

Link to post
Share on other sites

To su ti rekli oni koji prodaju, pa da zavale i tablu... ?

S obzirom na to da nemas komande, morala bi da se izvede instalacija, vrlo prosto:

 

Link to post
Share on other sites

Hvala puno, ali posto nisam bas strucan, ja cu uzmem rucicu i volan i pravac kod majstora, ako imate neku preporuku za dobrog majstora ko to moze da mi radi bicu jako zahvalan ?

Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, Custi98 said:

Hvala puno, ali posto nisam bas strucan, ja cu uzmem rucicu i volan i pravac kod majstora, ako imate neku preporuku za dobrog majstora ko to moze da mi radi bicu jako zahvalan ?

Mozes da potrazis i samo komande za taj volan. Skine se cover i stave komande. Osim ukoliko zelis bas M volan, to je onda druga prica...

Link to post
Share on other sites