Recommended Posts

Pozdrav momci, posle toliko godina konacno sam uzeo BMW. 5-6 godina unazad tragam prelistavam, razmislajm, premisljam, od E46 do E90 ili E87, ali nikako da mi jedan bas legne. Citao sam dosta puta i ovaj forum i druge, problemi sa jednim, drugim, trecim, trojika mi prevelika, obican kec previse obican, e46 tesko naci u nekom super stanju, al\ kada je ovaj izleteo bilo je samo TAJ! :)Sve vreme ovaj E82 nisam ni gledao, malo ih imao kod nas, ali koliko god mi nesto fali E87, obicnom kecu, ovaj E82 mi je bombona, naravno samo moje misljenje. A i motor je, kada vec mora dizel, onda jedino 123 bi-turbo. Jos ga nisam ni vozio, kod majstora je alarm, obd, igla, nikada nisam vozio zadnju vucu, i bas se radujem da ga malo probam. Dakle u pitajnu je E82 123d u M paketu u Le Man Blue boji. Posto mi je auto na zimskim gumama, a voliim da imam dva seta tockova, za leto i zimu, ovi na njumu su mi prelepi, ovih dana jurim neke 18ice, po mogucstvu  M sport, Motorsport BBS, pa ako neko ima ili zna nekog neka javi.

 

 

0-02-04-0cbae26b1ab52766af15b54dadc2450a

0-02-04-3839e45eccfd76fcac343f569ff9730a

0-02-04-6ffc543c638213d3f92157a387c96c0c

 

Link to post
Share on other sites

Prelep auto svaka cast, neka je sa srecom da te dugo sluzi. ? sto se motora tice prava bomba odusevices se kad budes osetio bi turbo kako radi i kako drzi u krivini. ? 

imas bbs motosport felne 18ice na kupujemprodajem mislim da covek trazi oko 600e za njih pa pogledaj tamo. 

Link to post
Share on other sites

Hvala momci na lepim recima, juce sam preuzeo I registrovao auto, a I prodao bivsi, pa mi se sve lepo uklopilo. Prvi utisci, sto se brzine tice, ako poredimo za 1.9tdi pd, je ta linearnost cr dizel motora, nema se onaj osecaj da te neko sutnuo u dupe u drugoj I trecoj brzini, vec ce vise ponasao kao benzinac. Ali to su prvi, inicijalni utisci, videcu kako ce biti kada se malo naviknem I kada stavim letnje gume. Kupio sam je u okolini CIriha, od naseg nekog coveka, tacnije njegove zene. Vieo sam te BBS Motorsport ali te su za E90, nije taj Et koji meni treba. Inace auto je bas bombona, ovako spolja kada ga covek pogelda, bas ima onako, sto bi se reklo, sportski stav. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala momci, ali ne, nisam ga polirao, samo ga  dobro oprao, vise iznutra nego spolja. A lak je bas u dobrom stanju, nema onih linijica od sundjera I loseg pranja. A sto se tice felni, posto uvek volim OEM, uzeo sam ove koje su mu mozda I najlepse posle onih sa 1M, ali te svakako zbog ET ne mogu na moj. Sve u svemu bombonica. :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 5 weeks later...

Лепа кола.

Link to post
Share on other sites