Pozdrav za forumse BMW Club Serbia


Recommended Posts

Pozdrav ljudi,

Nov sam na forumu (znam, znam... to nikada nebi provalili da vam nisam rekao), pa je red da se predstavim i pozdravim drustvo. Zovem se Marko, iz Beograda sam, "imam 30 i kusur" (i tu se taj citat zavrsava, nazalos'), kao klinac sam se zaljubio u E30 kockicu (i dalje mislim da je taj automobil definicija seksipila), mada sam svestan da je vreme odavno pregazilo te ni ne planiram da je kupujem dok ne budem u zivotnoj situaciji da to moze da mi bude neki projekat (da zapalis od zene i dece u garazu i da se igras majstora ako je vreme lose i nemozes na pecanje a internet ti ne radi najsrecnije pa da dominiras u multiplejeru).

Trenutno nemam auto a i dugo sam bez kola, a trebaju mi, tako da sam u procesu  kupovine, zapravo potrage, srce kaze jedno - razum kaze drugo (dark side vs light side). Imam iskustva sa zajebima i epskim greskama u gotovo svim segmentima zivota (sto je jel, deo zivota i nesto sasvim normalno osim ako nisi ziveo pod kamenom ili staklenim zvonom) al ne volim da ponavljam iste greske. Kako sam kupio prva kola, od kakvog lika, pod kojim uslovima i na kakvog sam majstora "od poverenja" naleteo... to su tek horor price.. i Hickok i Karpenter bi plakali kao mala deca kada bi im pricao, ne bi iz sobe izlazili metar dana. Sad da me neko tako izradi, robijao bih ga (sa godinama otanjili i zivci).

Tako da sam dosao na forum da malo cituckam, da zapratim neki topik - ako postoji - u kojem komentarisete oglase (i na taj nacin izbegnem neku rizicnu kupovinu lesine ili jos bolje ako se naidje na nesto dobro), eventualno ako naleti nesto na prodaju od clanova a da se poklopi sa mojim zeljama i mogucnostima (to mi je sigurnije od oglasa) i ostale standardne stvari tipa servisi/majstori/placevi od poverenja, onda isto to samo za izbegavanje...gde je dobro da se poveze auto na pregled pred kupovinu/majstor koji bi mozda posao da pogleda auto - mada kapiram da dobri majstori nemaju pametnija posla nego da idu da gledaju potencijalne kupovine jer imaju 10tak + automobila ispred garaze koji trebaju da se urade...

Kao sto rekoh, treba mi auto... prvi na listi zelja mi je e46 restyle, 320D, Manuelni,  limuzina (srce). Zapravo je to neki san iz mladjih dana, ali se tek sad stvorila situacija pa sam u stanju da ga ispunim. Onda ide par mesta prazno, pa neki druge marke/modeli (razum). 

Malkice sam nestrpljive prirode ali pokusavam da se obuzdam... ne znam bas da "stekam" i "cuvam" pare, zapravo imam fantastican talenat pa sam u stanju da potrosim i vise nego sto zaradim, bez obzira koliko zaradjivao. To mi nekako dodje bez ikakve muke, ne moram ni da se trudim.  Ali kada bi bilo malo discipline sa moje strane (koje nemam), kroz 5-6 meseci do godinu dana bi moglo  i nesto dosta bolje da se uzme... ali posto zivim u uzasnom kraju, kad padne noc pretvara se u pravi geto, policiju ne moz' da vidis,  gde lokalni indijanci zbog 1000 dinara zenu posalju u bolnicu i svasta jos nesto, da ne nabrajam, teske su to price... te je i auto od 3-4 hiljade evra na parkingu ogroman rizik a kamoli nesto bolje/skuplje (garaza nix jos uvek).

 

Toliko od mene za sad, mislim da je predstavljanje bilo bas detaljno, budite mi pozdravljeni, pa do daljeg citanja,

sporCki pozdrav,

Wild.

 

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Wild said:

Zeleznik... :)

Kuku, mi jesmo zajebavali drugara sto je tamo ziveo, kod NISove  pumpe, da nocu izlaze vampiri ?

Al nisam znao da je to istina ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...