E46 PROBLEM PRI PALJENJU


Recommended Posts

Postovane kolege po volanu, jedno pitanje imam koje zahteva iskustvo i znanje ili nekog ko je imao ovaj problem ili se razume oko elektrike. Naime o cemu se radi, moj E46 320d 2001 prosto obozava da me J*** elektrikom, prvo BM54 vrisnuo, to delimicno sredio, onda ne mogu da nadjem elektricara koji zna da mi poveze novije stopove na moj stari tip itd da ne duzim sad. Moj problem je sledeci, povremeno mi se desava kad dam kontakt vozilu, sve je normalno, popali par lampica ugasi i ceka da zaverglam, ja okrenem kljuc u poziciju 3, ono samo zakrci padnu kazaljke i kao da zaglavi nesto na nano sekund potom se upali regularno, kazaljke prorade, nestane zvuk krcanja navigacije (bord kompa u mom slucaju u sklopu navigacije) i izbrise mi se iz memorije vreme, datum, range, prosecna potrosnja ma sve se pojebe, i to se desi nekad nisam uspeo da uhvatim od cega zavisi. Radi i po mesec dana bez problema, izadjem na trafiku vratim se da upalim ono isto, znaci on svaki put upali samo ga zaglavi nesto pa zakrci i zasisti taj bord i prc da izvinete i onda jos mesec dana normalno radi i sve tako. 

Do cega to moze da bude? 

Hvala unapred svim ljudima koji se ukljuce i probaju pomoci. Pozdrav iz NS.

Link to post
Share on other sites