Recommended Posts

Мој резервоар за хлађење из моје е39 525и М54 бј 2000 има пукотину и губи воду
Ја сам турски и живим у Немачкој, механичар захтева од мене за овај заменски број (17111436381) 245 € и 80 € таки такса 60 € Инсталација 40 хладњака укупно 425 €
Он сматра да ова компонента не постоји у НИС мора да се покупио од негде 200км замолим за помоћ Молим вас преклињем не могу само српски немачки

Link to post
Share on other sites

Ћирилица,лепо видети! Ови наши домаћи се фемкају како је неразумеју а види тебе! Отишла експоненцијална посуда....има ли неко да му помогне а да није 500?

Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, Glisa said:

Ћирилица,лепо видети! Ови наши домаћи се фемкају како је неразумеју а види тебе! Отишла експоненцијална посуда....има ли неко да му помогне а да није 500?

Em sto ne razumem njega,al on je strani drzavljanin,pa mu se da oprostiti...

Al nerazumem druze ni tebe. 

Sta je "експоненцијална посуда"?

Ekspanziona posuda mozda?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Germany 525i said:

Мој резервоар за хлађење из моје е39 525и М54 бј 2000 има пукотину и губи воду
Ја сам турски и живим у Немачкој, механичар захтева од мене за овај заменски број (17111436381) 245 € и 80 € таки такса 60 € Инсталација 40 хладњака укупно 425 €
Он сматра да ова компонента не постоји у НИС мора да се покупио од негде 200км замолим за помоћ Молим вас преклињем не могу само српски немачки

Jesi ti sad u Srbiji u Nisu?

Jel ovo nevalja?

http://de.bmwfans.info/parts-catalog/17111436381

Link to post
Share on other sites

Отишао му је део,посуда која иде уз хладњак. Мајстор не може одмах да му је добави и за све то тражи(ваљда) са хладњаком и уградњом 450е! Тражи помоћ ако неко може одмах или мало мање да му наплати....ко може нека помогне човеку!

А кажем он из Немачке пише ЋИРИЛИЦОМ(преко транслита додуше) а ми одавде идаље гулимо ћирилицу!

 

Link to post
Share on other sites

Напукла му посуда и пушта воду,то је стандардна бољка код свих бењола то годиште...

Link to post
Share on other sites

Ima bmw servis Leon u Nisu @leon63

Covek sa foruma nek zove i popravlja,ako je u NIS, kolko sam ja ukapirao,jer da je u nemackoj ne razuem,sto bi trazio pomoc u Srbiji

Link to post
Share on other sites

По броју дела то је посуда што иде уз хладљак....где је у квару не знам и није написао...

Link to post
Share on other sites