Recommended Posts

Pa ne ima valjda ove kakve su oni stavili... Imas u temi gde je predstavljen njegov auto....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi posto je ovo extra interesantno ajde da otvorimo jednu temu i odaberemo

jedan auto clanova pa da ga radimo. Znaci uredno tema sa slikom auta koji se radi

priginal a ispod samo slike sa odradjenim bez suvisnih komentara samo ono sta je od

radjeno na autu . .a ? ili bas ako neko ima zelju kao wice pa da pomazemo.Mogli bi

ljudi da dobiju ideje za nesto sto bi radili na kolima a ne znaju sta.

Link to post
Share on other sites
Ljudi posto je ovo extra interesantno ajde da otvorimo jednu temu i odaberemo

jedan auto clanova pa da ga radimo. Znaci uredno tema sa slikom auta koji se radi

priginal a ispod samo slike sa odradjenim bez suvisnih komentara samo ono sta je od

radjeno na autu . .a ? ili bas ako neko ima zelju kao wice pa da pomazemo.Mogli bi

ljudi da dobiju ideje za nesto sto bi radili na kolima a ne znaju sta.

Podrzavam ideju, vrlo korisno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

ako moze moja kockica da se malo doradi i to

1.vrati mi moje bbs felne

2.prefarbaj u crno samo onaj srednji deo na haubi na jednoj slici a na drugoj komplet haubu u crno i gepek

3.retrovizore u crno ako koristis neku sliku gde su crveni posto su vec ofarbani u crno

4.daj i ti neku ideju a da zatamnjena stakla

Link to post
Share on other sites
hvala i jos kad bi ga odradio ovako da vidim kako bi izgledao,mislim samo na boju

aVlei00.jpg

stavi mu i obrvice.i HVALA jos jednom

Nema na chemu.Sto se tiche toga ako vidish malkice je razlichito hauba od ove na slici,jer zbog neba presjava se pa tako ispada jer pogledaj kakav je i krov(za tvoj auto pricham).A ako si mislio samo da spustim tu crnu liniju do brava moze nije prob,ali za felnice cu videti,jedino ako bi ima odaljeniji ugao kao kod ovog drugog crvenog od BMWscaner-a... ;)

@BMW M5 POWER

Hvala!Pa radi se vezba se!Za sledeci projekat odabrao bi neki auto sa foruma da sredjujem malo. :)

Link to post
Share on other sites

samo sam mislio da mu spustis crnu kao na slici nije bitno da li sija ili ne. znaci samo crnu do linije i obrvice cisto da vidim kako izgleda.felne ostavi moje

Link to post
Share on other sites

Mr. BMW, moram ovako da Ti se mnogo zahvalim. Autoje ispao extra. Isprazni stare PM. Nisam mogao da Ti posaljem poruku. Pozzz

Evo kako bi izgledao moj auto u ocima Mr. BMW-a

gxc5fOA57e2f62d75f3f03e42aaa1014529a.jpg

Link to post
Share on other sites

Nema na chemu.Ako nesto jos zatreba odradicemo.

Vidish da sam mu samo dodao branik,pragove,spustio ga i felnice jer vise mu nista ne fali sto se tiche exterijera.Bar ja ne bi stavljao nista i ovako je super! ;)

Link to post
Share on other sites

saja covjece DAI SI MI IDEJU :preved: imas li jos slika od tog zlatno crnog jbt to je X kao kod mene jos tako po meni jebena kombinacija daj imas li jos koji sliku

Link to post
Share on other sites