Recommended Posts

@DRAGANCE

Hvala! :D

@Lonca

Hvala druzhe,a radove sam predstavio(neke) na prethodnoj stranici,pa ako zhelish josh radova nije problem.

Niko se nauchen nije rodio tako da sve se mozhe kad se hoce :D

Uskoro novi radovi!Ako ikome treba pomoc oko PS-a mozhe ovde da pita ili PM ili mail.Pozdrav! ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi druzhe ovako...ne znam stvarno shta vishe da dodam,jer bukvalno sve ima! B)

Za styling mi trebaju bolje slike ali ok nema veze.Prelepo sada izgleda,na ovo stanje koje je sada dovoljno je samo josh skinuti brave,felnice manje vishe...odlichno mu i ove stoje,tamna stakla i patos! :D

aVG8Wdr.jpg

Link to post
Share on other sites

A evo da predstavim nekoliko verzija kako bih voleo moj bmw da izgleda kad ga budem preuzeo! :D

ver. 1

gxNhK0A.jpg

ver. 2

gxNihWA.jpg

ver. 3

Pq1krPZ0.jpg

Imao sam nekih problem sa postavljanjem slika,nesto zeza...izvinjavam se.

Link to post
Share on other sites

Jednostavno ne mogu da vam ne pokazem kako mi je nas kolega Mr.Bmw odradio farbu na mojim kolima... bruka sta momak radi.

mye34zd7.jpg

mye344up1.jpg

Link to post
Share on other sites

Da da super radi!Poshto on radi i druge aute on koristi brushing tj. sam pravi branike,spojlere i refleksiju.Ja sam to prestao jer sam odluchio da radim samo BMW! :vampire:

@jendvatri

Da da to obavezno! :vampire:

Link to post
Share on other sites

Auuuuuuuuuu Mister brate, secam se kad si tek pocinjao da radis u PS-u, pa si cesto imao greske, pa smo ti mi sa TS foruma delili savete, ali sad CEPAS ovaj PS, svaka ti cast :vampire:

Link to post
Share on other sites

evo i ja sam se mali igrao u PS. kako izgleda za pocetnika? treba mi samo neko pomoci da ofarbam ovaj prednji spojler u istu boju. to jos nisam skonto kako da uradim. pozdrav svima...

BMW_E30_tuninga.jpg

Link to post
Share on other sites

Odlichno je za pochetnika!Dobro ti to ide radi samo tako!Dobro odradjeno proshirenje,felne,prednji branik,prag!

Fali mu malo refleksija poshto izgleda kao da je mat-boja osim ako si to zheleo :vampire:

Prednji branik obelezhish,i udarish tipke u isto vreme ctrl + shift + U!To ti je da skinesh boju.E sad vidish i sam po sebi da je branik taman,za to idesh image>adjustments>Brightnes/Contrast i namestish na svetlije malo!E onda idesh image>adjustments>Color Balance ili isto to sve samo umesto Color Balance na Variations!Isto opcija za bojenje ali ja ti preporuchujem Color Balance jer je efikasniji!Previshe si spustio na zadnjem delu malo samo da podignesh preko ctrl + T i desni klik pa na perspective i sa desne strane samo podignesh malo!Nadam se da sam pomogao,ako treba pomoc josh oko nechega tu sam!

@BMW M5 POWER

Hvala brate hvala trudim se! :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...