Recommended Posts

Pa i nema zato sam rekao da "sam" pali gume,nisam nashao nikog da udje unutra jbg :rolleyes:

Odradicu josh neku sliku njega.I ja obozhavam takvu boju ali ovaj put cu odraditi.......... :) :rolleyes: :acute:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I josh jedan rad... :) :lol: :buba:

BMW e92 320d Touring

gx1BZZ8i.jpg

gx1BZHGi.jpg

Au drugari divim vam se,usput ovo je E93.a interesuje me kako menjate ove felne"respect" svaka cast

Link to post
Share on other sites

Nadjesh neki auto slichnog ugla kao taj shto radish isechesh felnu sa Eliptical Marque Tool(prvi levi u "tools" koloni) oznachish felnu s tim i onda na edit>copy i samo posle edit>paste na drugu sliku koju radish i uglavish preko ctrl+T.Preporuchujem ti znachi prvo da radish kad prenesesh felnu na sliku koju radish uzmesh tu felnu i nacentrirash joj polozhaj u kojoj je ova njegova(sa tog auta) i onda proshirish malo jedno stranu,pa tako isto malo drugu i sve jednako dalje dokle zhelish. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

druze treba mi pomoc

ovih dana trebam da zavrsim poliranje 17-ica pa hocu i da ih farbam ali neznam koja kombinacija bi bila najbolja pa ako neko moze da sei odradi u fotoshopu?

znaci venac ce biti poliran,a kraci ili neka svetla siva metalik ili boja auta ili tako nesto samo da vidim sta najlepse izgleda.....hvala unapred

ovde imaju slike pa ako moze nesto da se odradi,

ako moze i malo da se spusti sa 17-icama

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...40&start=40

Link to post
Share on other sites

Ja se svima izvinjavam nisam stigao,tek sada svratio na forum.Druze nadam se da je to to evo pogledaj.

Obicne sive felnice + spustanje

Pq12rWUr.jpg

Hrom venac i srce crno

aVRWrZi.jpg

Sive felnice + hrom venac

Pq12t0fi.jpg

Ako treba jos nesto tu sam.Probacu da sredim pm,verovatno je pun.

Link to post
Share on other sites

PM nije pun,ne znam zasto PP nije stigla.

I moj glas ide za metalik,sa hrom rubom!

PS. bilo koje da odaberesh super je,ali gledaj da spustis auto malo jer bas dosta doprinosi izgledu sa sve felnicama! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ostadoh bez reci :) :pleasantry:

svaka cast zaista vam hvala...spustam ga sigurno,i poliram venac ,a i verovatno farbam u metalik :vampire:

moracu i stakla da zatamnim bolesno izgleda...

eh da ako nije cimanje mogu li da se dodaju i M sajtne,posto svakako planiram da ih menjam kao i branike,a stopove sam vec zamenio

Link to post
Share on other sites

Nema na cemu.Ja sam mislio staviti M sajtne ali reko si ovo samo.Evo druzhe...

aVS4L8S.jpg

I slobodno mi kazi da li ces da bude duza sajtna ili ovako. :pleasantry:

Meni se ova kombinacija sa svim napakovanim jako svidja! :)

Link to post
Share on other sites