Recommended Posts

Pozdrav svima nov sam na ovom forumu. 725tds imam od 2014te auto je radio kao sat na pola kljuca palio. I devojka mi ga slupa,motor nije bio ostecen ali je bio pukao karter,kad je limar zavrsio zavari se karter sipa novo ulje i upali se auto i cekica nikako ne radi nije imao pritisak ulja.inace upalio sam auto na 1min sa litar litar ipo ulja njemu posle udesa radio je motor dobro zato sam se i odlucio na popravku. Kad je majstor skinuo karter bilo zapuseno sito proverio je i radilicu leteci lezajevi su bili osteceni.kupio druge 17k din majstor sve to spakaovao.i upalio ga radio je puno bolje ali nije to to.a posto je morao auto da se vrati kod limara da namontira branik haubu i to sto je farbao rekao mi je da opet kod vratim da vidi dal je dizna ili tako nesto. I sada kada je farbar zavrsio auto. Gledam ne znam sta cu sa njim,inace auto je bas lep ocuvan unutra crna koza,limarski dobar. Auto izbacuje beli dim do 2ooo obrtaja posle neki crni plavi mesa se.u safe modu je nece preko 3000 obrtaja u voznji nema snage. Na meracu ulja ne duva.i da dosta trosi ulje za pola sata rada potrosi litar. Sta moze tu biti ? Da li zna neko dobrog majstora za tdsa

Link to post
Share on other sites

Valjda je samo to, da nije negde cilindar pa onda moram menjam ceo motor.ma necu opet kod tog,dobio sam drugog na preporuku pa cekam njega u utorak.inace bmw vozim od 2010god. Prvi moj auto bio bmw 323ci bas te godine pa sam ga kasnije prepravio u m3.samo motor ostao 2,5 nosio je 20ice felene.koje su prodate onom ganetu sto vozi crveni e38. Mozes misliti kako je taj auto izgledao s tim felnama.mozda i znas auto novak ga je poslednji vozio u bgu pa je prodat u vrsac.nije ni vazno hteo sam da kazem da od nekoliko bmw-ova kojih sam imao nikad nisam imao ovakav kvar.uvek sam pre terao auto vukovicu u banovce,al sta cu on sada radi novije automobile ovo nece da radi pa sam morao traziti drugog majstora. Znaci otvaranje glave ravnanje ventili gumice itd, koliko bi me to trebalo kostati odprilike..?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...