Recommended Posts

Just now, danijel90 said:

Culo mi se kada naglo pustim gas kao neki tup udarac u zadnjem delu,zamenio mi je lezaj kardana,ali zvuk je i dalje tu

Proverite silen blok diferencijala...

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Nismo said:

Ona bi trebalo stalno da lupa, a ako je dosta potrosena onda bi i zveckala.

Neka je majstor nategne po spoju bocno i pogledajte da li je guma ispucala.

Za sada neka ide tako,mislim rekao si da ne moze nista da bude opasno,a i meni se cini vise da je hidro spaner lanca u pitanju...

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, StunterSM said:

Verovatno je u samom difu problem. Mi otklanjamo to uspesno. Pa ako bude bas u difu javi se

Pun ti je inbox, mozes li da resis to ili da mi das neki drugi kontakt? ?

Link to post
Share on other sites

To je Boki iz Bogatića verovatno.

@StunterSM je u pravu, mislio sam da je do silena jer kad je hladno ne lupne, jutros je bilo hladno i kad sam ga čuo da je  lupnuo, okrenuo mi se želudac..

pokusavao sam da sredim to kod ovog decka koji radi u servisu i odrzava mi auto, kaze majstor da ce da me kosta prilicno..  Razgovarao sam i sa jednim renomiranim znalcem iz Srbije, kaze to im je boljka.. 

Mora da se poskida i rasturi sve, da se vidi sta sve ne valja, nemam prostora vremenskog za to..

Uglavnom je bilo reci na f. kako su motori ovakvi onakvi, trose ulje umre svakih pet minuta po jedan..pravi problemi se ne pominju..

Link to post
Share on other sites

Firmu drzimo kolega i ja, RacingDiffs. Ali smo odvojili servis od proizvodnje i prodaje, jer je nemoguce raditi sve. Bokijev brat je radio sa nama dok je sve bilo kod mene oko godinu dana. Tako da smo servis prebacili kod Bokija. Sto se tice ovog problema sa lupkanjem jedan dan je potreban, ukoliko dovezete auto 250e je cifra, dok u slucaju da posaljete dif onda je 200e. Prethodno neka majstor utvrdi da li je do difa, da ne bi radili posao bzvz

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Meni je diferencijal dobar. silen je star, poluosovine nisu dobre-imaju lufta obe, polovne koje sam gledao takodje nisu perfektne, ali su bolje od mojih. Potrazicu nove, ako da Bog da sredim to.

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, La Haine said:

Meni je diferencijal dobar. silen je star, poluosovine nisu dobre-imaju lufta obe, polovne koje sam gledao takodje nisu perfektne, ali su bolje od mojih. Potrazicu nove, ako da Bog da sredim to.

Ja sam primetio da mi poluosovine imaju "lufta". E sad ne znam da li moraju da budu skroz "bez" lufta ili ipak moraju malo da mogu da "rade". 

Link to post
Share on other sites

Bem li ga, one polovne koje hteo da mi uvali otpadzija takodje rade malo..raspitacu se. Ima na ebayu poluosovina afkermarket, pitacu u radnji..

Mislim da tu homokinetika strada, pod manzetnom je kvar.

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites