Recommended Posts

15 minutes ago, marko13 said:

Mnogo lici na mecku C klasu.

+1 a pozadi na Audi A3 ... 

Nazovite me hejterom, ali mi je F30 unutra dosta zanimljiviji, ovo mi vise sada lici na hyndai unutra :) . Nekako mi je kompleksniji F30 unutra od ovog. Sto se prednjeg dela tice, tu jos ne mogu da se odlucim da li mi je super ili hyndai :).

Mada, to je samo moje misljenje ... da ne bude da pljujem po svemu novome ... F30 mi je bio spot-on kada je izasao.

Link to post
Share on other sites

I meni je malo cudan i  moguce da ce biti sasvim drugaciji kad se vidi uzivo. Prednji farovi su kao u Peugeot 3008, a zadnji kraj kao A3 limuzina. Unutra mi se svidja i dosta lici na novu 5icu, ali sve te dzidzbidze koje niko nece koristiti su mu bezvrijedne. Treba covjek da ide na kurs da bi znao koristite sve opcije. Pa ja ni na svom F30 pola toga ne znam niti mi treba. 

 

Ono sto mi najvise bode ovi na ovom G20 je ovo:

p90323709_highres.jpg

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, glengeglach said:

I meni je malo cudan i  moguce da ce biti sasvim drugaciji kad se vidi uzivo. Prednji farovi su kao u Peugeot 3008, a zadnji kraj kao A3 limuzina. Unutra mi se svidja i dosta lici na novu 5icu, ali sve te dzidzbidze koje niko nece koristiti su mu bezvrijedne. Treba covjek da ide na kurs da bi znao koristite sve opcije. Pa ja ni na svom F30 pola toga ne znam niti mi treba. 

 

Ono sto mi najvise bode ovi na ovom G20 je ovo:

p90323709_highres.jpg

Upravo to mi je taj Hyndai fazon ;). Al ajd, neka ga malo da prione za oči što se kaže, da ne budem odma na prvu loptu hejter.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

M performance je zaista vrh... Eh, živi bili pa dočekali u Srbistanu za nekih 5-10 godina, neki i duže...

Realno u dobroj M opremi 320d novi je 45-50k evra, a jačim motorima još skuplji. U prvoj godini izgubite barem 10-12k evra vrednosti, to retko ko može da preboli...1k mesečno, pa za te pare može skoro pa da se iznajmi takav auto.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Danas nedaleko od sajma, G20 u desnoj krajnjoj traci ni da makne. Lik u njemu ocajno upalio sva 4 i zove pomoc preko telefona. Toliko sam uspeo da vidim, dok sam ga obilazio sa mojim E30 i polako ispratio pogledom u retrovizoru...

 

 

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Indorile said:

Kad si baja stani i pomogni :P Na sred gazele sam ostao bez prednje desne gume i svako ko je vozio "nosim kajle od sabajle" BMW-a je stao da pita da li moze nekako da pomogne.

Sta sam mogao da mu pomognem ?!  :D Mogao sam samo da blenem u auto kao tele. Doduse bile su dve osobe unutra. Predpostavljam da su cekali/zvali slep. Nisu nikome smetali, saobracaj je normalno funkcionisao. 

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Elvir said:

Sta sam mogao da mu pomognem ?!  :D Mogao sam samo da blenem u auto kao tele. Doduse bile su dve osobe unutra. Predpostavljam da su cekali/zvali slep. Nisu nikome smetali, saobracaj je normalno funkcionisao. 

Trebao si da ga poslepas malo, mozda bi "uvatio". Jos u vreme sajma, bio bi atrakcija. Taman do Delte da si ga slepao.

Link to post
Share on other sites

A desava se. Ma da cesce kod novih. Ali ne znam da li ja primecujem posto vozim BMW ali ih vidjam tako da stoje i ne mrdaju.

Ali isto sam primetio dosta cesto BMW koji stoji i vlasnika sa kanticom kako ide po gorivo!

E sad, da li je to do toga sto BMW neocekivanomnogo trosi ili je do profila prosecnog BMW vozaca to ne znam ?

Ali to budu sve neki da kazem malo jaci (na papiru) Tako sam sada za vikend video X5 ono standard 10+god i lik sa kanticom....

Pa e60 i tako ti... Iskreno nisam vidjao E30 i tako te "starije"

Link to post
Share on other sites

Svako ima neku svoju muku, zaboravi se nekad covek. Ali opet ostati negde bez goriva je smesno pogotovo kada vidim X5 ali ajde mozda mu je radi pokazivac.

Meni se desilo kada sam bio klinac i poceo da vozim da ostanem bez goriva posto na Kadetu nije radio pokazivac vec je bila varijanta sipas pa kalkulises prema predjenim KM.

Ali sam bio klinac niti sam ja sipao, ni placao ni odrzavao...

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, marko13 said:

Svako ima neku svoju muku, zaboravi se nekad covek. Ali opet ostati negde bez goriva je smesno pogotovo kada vidim X5 ali ajde mozda mu je radi pokazivac.

Meni se desilo kada sam bio klinac i poceo da vozim da ostanem bez goriva posto na Kadetu nije radio pokazivac vec je bila varijanta sipas pa kalkulises prema predjenim KM.

Ali sam bio klinac niti sam ja sipao, ni placao ni odrzavao...

Meni se desilo na Ladi da ostanem bez goriva :) Samo stane, pokazivac pokazuje da ima goriva a ono nema :D 

Takodje, sa tom Ladom smo drustvo i ja isli na turnire u Counter 1.6 u Borcu sa dovoljno goriva u jednom pravcu. Nikad bolja motivacija da se uzme prvo mesto :D 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

U dva dana sam vidio dva nova G20. Sigurno neke test voznje potencijalnih kupaca. Auto stvarno izgleda mocno kad ga vidis u pokretu. Moracu i ja da ga provozam...kao potencijalni kupac za nekih 3 godine [emoji16]

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Link to post
Share on other sites