Recommended Posts

On 4/30/2019 at 11:32 AM, Nismo said:

To je prinova, kupljena povoljno, da bih pokrio i druge vrste terena?

Kad u danu ubijes 5,6+ sati na bajsu u ovakvom predelu, sve brige te prodju, do kraja dana nista ne moze da te iznervira.

Još kada bi svaki dan mogao da bude takav ??

svaka čast, puno “teških” i srećnih km to želim ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, smg said:

Još kada bi svaki dan mogao da bude takav ??

svaka čast, puno “teških” i srećnih km to želim ?

Konacno promena, posle deceniju voznje drumasa, dodao sam i mtb. Skoro da sam i zaboravio kakav je osecaj voziti ga.? Do posla i nazad, da ne kukam ako ga NDB ukradu.?

Tako da od sada drum vikendom, mtb svaki dan i ponekad vikendom za “zahtevniji” teren.? Sad sam kompletna budala.

Link to post
Share on other sites
Konacno promena, posle deceniju voznje drumasa, dodao sam i mtb. Skoro da sam i zaboravio kakav je osecaj voziti ga.[emoji846] Do posla i nazad, da ne kukam ako ga NDB ukradu.[emoji6]
Tako da od sada drum vikendom, mtb svaki dan i ponekad vikendom za “zahtevniji” teren.[emoji846] Sad sam kompletna budala.
Nisi budala, ja sam se ponovio sa Go pro hero 5 black, i kupio head-mount da bih imao lep pov view voznje, i stavim na glavu snimam voznje dnevne i nocne kad odem glavu ohladiti, ne bi verovao kako pesaci bulje i gledaju te ko budalu, a ni ovi u kolima nisu nista bolji. U Srbiji nikad nece nauciti da gledaju svoja posla [emoji23]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Ko vozi F30 moze da mu se desi ova  veoma neprijatna situacija ... [emoji4]
IMG-2267.jpg
IMG-2268.jpg
IMG-2271.jpg
IMG-2272.jpg
 
Sta se desilo sva tri srafa koji su od aluminiijuma su pukla od elektro servo motor izletio iz lezista bez ikakvih prethodnih naznaka srecom bio sam parkiran i krenem i pocnu zvukovi grebanja cviljenja i volan zablokirao pet cenata u jednu pet u drugu stranu moze...Kad sam digao haubu imao sam sta vidjeti...
Srecom nadam se da su samo srafovi problem...parolom snaci se svezao sam motor sa cim sam imao u tom momentu [emoji3] Dobio sam volan al bez serva  
IMG-2276.jpg
Nedelju dana pre bio sam u BMW oko zakazivanja servisa prednjih kocnica i njihov sef servisa mi je rekao da na mom autu imaju da provjere neke sarafe kao opoziv i zamjene ako ima potrebe na trapu. Zakazao ja ali zbog obaveza odkazao na neko vrijeme  sto sam i uredno prijavio im.
Posle ove havarije  nisam bio lijen provjerio sam kod BMW  za ovo i kazase ljudi da je ovo recall i da ovu stvar BMW priznaje kao gresku i da ovo saniraju na njihov trosak [emoji3]Sjutradan odem i  pitam ovog sefa  koje sarafe tacno provjeravaju na trapu  kaze to su sarafi na el motoru na letvi volana [emoji3]  Eto nadam se da ce zavrsiti to kako treba i bez mojih troskova.Vozilo je kod njih pa cemo vidjti sta ce biti...  
Druze koji model F30 imas i koje godiste ? Jel postoji varijanta da u BMW-u rese nesto u vezi sa ovim dok nije postao ozbiljan problem kao kod tebe

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Idi u bmw i trazi da ti provjere i zamjene ove srafove koji drze el motor.To ce da urade sve besplatno jer je ovo opoziv tj recall greska bmw koju su priznali i snose troskove zamjene.


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to post
Share on other sites