Gasi se u toku voznje ...


Recommended Posts

Pozdrav ljudi !!!

Imam problem sa gasenjem u toku voznje , uglavnom to bude pri manjim brzinama kad treba da stanem na semafor i slicno ... pocne da gubi snagu ili kao da mu gorivo ne dolazi do motora i ugasi ... i onda nece cak ni da zavergla iz 2,3 pokusaja paljenja ... posle par minuta normalno upali i normalno ide kao da se nissta nije desilo ... vozio sam ga na dijagnostiku i kod BMW Katalinic i kod BMW Bata i kodd jednog i drugog nista ali bas nista ne pokazuje na dijagnostici ... u BMW Bati sumnjaju na bravu da negde gubi struju pa gasi ... i nemam pojma sta da radim ... da li je neko mozda imao slican problem ??? 

Link to post
Share on other sites

To se desavalo mom calu pre dve godine na grande puntu.. Razlog je bio PLIN.. Sad ne znam da li posedujes plin. Na nizim obrtajima se gasio na plinu, a na benzinu nije hteo da ide preko 2k obrtaja.. Neki rasprsivac  je zamenjen i problem resen.. I ako imas kojim slucajem plin u BMW-u cupaj to, na plin se kuva ;) 

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Glisa said:

У бати су ти можда и добро рекли....то је само до струје! 

Preporucuje da stavim novu bravu ... samo mi nije jasno da to pravi toliki problem i u toku voznje i posle sto nece da pali ... 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...