Recommended Posts

pisao sam ovo isto u modelima 3ce ali izgleda da sam pogresio , ovde bi trebalo da je pitanje postavljeno jer tamo nema odgovora , nadam se da cu ovde dobiti odgovor ako neko zna.

ne znam koji je proizvodjac ali je navigacija profesional bez touchscreen . 2011 god. 318dA . 

snimio sam na USB muziku - nekoliko foldera i sve je ok. 

izvadio sam usb , dodao jedan folder sa 10ak remixa nekih , vratio , prikazuje mi taj folder ali nece da ucita tih 10ak pesama - pise Loading Wait .... 

vadio ,ubacivao , cekao po 20minuta i nece . 

cak sam i u USB u kaseti ubacivao , ulazio u menu odradio Backup i ponovo prebacio svu muziku ali nece da ucita . u drugim automobilima mi pusta tu muziku kada spojim taj USB 

jeli moguce da ima neko ogranicenje velicine u megabajtima ? inace sam uzeo najveci USB koji moze da podrzi , tako sam nasao da je max 32gb , medjutim kod mene uopste nije popunjen skroz USB- slagacu vas ali nije vise od 5-8gb muzike . 

Link to post
Share on other sites

Remix i mix nisu isto. Remix-i su obrade i oni obicno traju nesto malo duze od originala, dok su mixevi kompilacije nekoliko pesama, zargonski receno, spojenih u jednu (bez pauze) pa zbog toga traju duze. Nekada sam se bavio DJ-ingom...

Postoji mogucnost da si ubacio fajlove koje ne podrzava uredjaj pa ti, za pocetak, savetujem da proveris u kom formatu su stvari koje si ubacio. ;) 

Link to post
Share on other sites