Recommended Posts

IMG-1227.jpg

IMG-1222.jpg

IMG-1227.jpg

IMG-1225.jpg

Pozdrav,evo da predstavim svog ljubimca.Klasika,imam utisak da pola Srbije vozi ovaj 320D :) .2005  godiste,M47 motor,automatik,business navi,koza,grejaci sedista,senzori,siber(posto sam ozbiljno navucen na nikotin mozda i meni omiljena stavka zbog voznje po auto putu) ....u principu klasika ali meni se bas dopada,samo mi se ne svidja sto nema ksenone,inace ide kao blesav,felne i gume 17.

Link to post
Share on other sites

Hvala,po gradu oko 9, na otvorenom dosta manje ,sa nekom normalnom brzinom oko 5-6.Manuelni sa istim motorom bas manje trosi al ja navikao na automatik vec godinama unazad, sad sam se ulenjio ne bi se vracao na manuelni :)

Link to post
Share on other sites

Jednom automatik, uvek automatik, sve se razumemo ;) Ocekivana potrosnja, nekih 1-1.5l manje nego kod mene na 525d automatic.

Kad se uzelim manuelca cesto vozim octaviu a7 1.6tdi vikendima i pravo je uzivanje taj VAG menjac po krivinama, ali kad se zadovolje potrebe rado se vratis automatiku.

Link to post
Share on other sites

Moze u startu jedno pitanje ako neko ima iskustva sa navigacijom?Kupio sam business diskove kada ubacim samo mi izadje "medium cannot be read"  a izludjuje me sto kad upalim auto svaki put izadje zelen ekran sa ubaci cd za navi... da li ima resenja posto je auto 2005 godiste sa tom biznis navigacijom ili da batalim?Znam da je ta navigacija beskorisna u principu ali mi ide na nerve kad nesto ne radi ..

Link to post
Share on other sites

Nema veze ako chita muziku, to su u stvari 2 uredjaja u jednom. 2 su laserske diode koje chitaju, jedna CDove, druga DVDove,  mozhe savrsheno da chita CDove a da nece DVDove, ili obratno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 11/16/2018 at 8:40 AM, marko13 said:

Pa jako lako, narezi neku muziku na DVD pa ako cita onda nije crkao!

Reseno onim diskom za ciscenje dvd-a...posluzila me sreca da ne moram da vadim sve zivo..

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, marko13 said:

Uuu, super. baci link mogao bih da kupim taj disk. Rekao bih da je meni DVD blizu toga!

https://www.winwin.rs/stampaci-office/mediji/dvd-mediji/maxell-dvd-lc-lens-cleaner-za-dvd-playere-6780397.html

https://m.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/Opticki-uredjaji/CD-za-ciscenje-DVD-citaca-41865700-oglas.htm#mhs0-1543232953223

Nemoj samo dzabe da ides u win win ,gigatron ili bilo koju prodavnicu tehnike nemaju ih osim ako online narucis pa stigne,a ovaj lik na kp ima mozes licno da preuzmes,Kina...sad koji je bolji pojma nemam, isti djavo...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Drugari da li zna neko koji je broj osiguraca za retrovizor odnosno automatsko zatamnjivanje na e90,ili kako izgleda simbol na karti za osigurace gledao sam na netu svuda je drugacije..?

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Dpf se zapusio skroz,spalio...ode turbina,uletim u neku mini iberturu ako uopste moze i da bude mini,vec jednom sam imao iberturu sa Nissanom ful iskustvo a ovde nije bilo tako.Uspeo sam da stanem odmah i da ga ugasim.Kada je otvoren ,pukla jedna karika i pukotina na bloku...

Sta da vam kazem.Mrtvi dpf,a i ja magarac nisam izasao iz grada 2 meseca da ga produvam.Sad vadi evrove

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Rajko034 said:

Je l spoljna pukotina ili sa unutrašnje? Je l će moći da se sanira ili mora da menjaš? 😵

Spoljna ali menjam u svakom slucaju.

Link to post
Share on other sites