Recommended Posts

Kupio sam pre 6 meseci BMW 318D E91/2011, uvoz D.

Prvi vlasnik, redovan servis kod ovlascenog.

Sada ima 115.000km

Do sada mi nikad nije zasvetlio simbol DPF-a. Jel to normalna pojava?

Doduše, ponekad cujem da se aktivira regeneracija.

Presao sam s njim 10.000km 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, mzex said:

Ni ne treba da ti svijetli, zashto bi?

Ako je sve ispravno, ne smije nishta da svijetli. Nema nikakve indikacije na tabli kod BMWa kad aktivira regeneraciju.

Hvala.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko13 said:

Na zalost. To je bas glupo. VW ima mnogo vise informacija vezano za regeneraciju.

Nemoj protiv BMW-a! ?

Salim se.. da, malo mi nedostaje ta indikacija, ali valjda u fabrici znaju zasto su to izostavili... Mozda da ne zele da opterecuju vozaca tom informacijom iz nekog razloga

 ?

Link to post
Share on other sites
On 11/22/2018 at 3:33 PM, Dani- said:

Nemoj protiv BMW-a! ?

Salim se.. da, malo mi nedostaje ta indikacija, ali valjda u fabrici znaju zasto su to izostavili... Mozda da ne zele da opterecuju vozaca tom informacijom iz nekog razloga

 ?

Aha, isto kao sto je suvisa informacija koja ti je temperatura. Sto postoji vec oko 100g na kolima. Ono Ford T to ima!

Nije slucajno e90/91/92... proglasen za najgori model ikada kao i usao svecano u TOP 7 najkvarljivijih automobila na planeti ?

Link to post
Share on other sites

Ja sam u nedoumici: ili je neko od starijih članova napravo novi profil pod imenom Dani-, pa nas sve provocira besmislenim i suludim postovima, ili...

Radije verujem u prvo, no se pribojavam drugog.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, pesimista said:

Ja sam u nedoumici: ili je neko od starijih članova napravo novi profil pod imenom Dani-, pa nas sve provocira besmislenim i suludim postovima, ili...

Radije verujem u prvo, no se pribojavam drugog.

U cemu je tvoj problem?

Ajde mi navedi zasto su moji postovi besmisleni. Ne mogu svi sve da znaju, ovde sam dosao da nesto naucim, a ako sam ti ja zbog toga glupav, reci da znam, pa necu vise da ista pitam

Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Dani- said:

U cemu je tvoj problem?

Ajde mi navedi zasto su moji postovi besmisleni. Ne mogu svi sve da znaju, ovde sam dosao da nesto naucim, a ako sam ti ja zbog toga glupav, reci da znam, pa necu vise da ista pitam

Podrzavam.Malo vise sarkazma ima u odgovorima na “glupa pitanja” nas koji nismo toliko strucni a volimo ovaj brend pa bi bilo lepo da iskusniji imaju malo razumevanja ako smo vec tu da razmenjujemo price,savete,sta god..

Link to post
Share on other sites