Recommended Posts

Odavno nisam ulazio na forum zbog ni sam ne znam kojeg problema sa logovanjem,i sad vidim da je i tema nestala pa da napravimo novu za stari auto.

U pitanju je e30 kupe 318i od opreme siber leptiri,el. Podizaci, el. podesivi retrovizori. Kupljen kod prvog vlasnika. Prvo je ubacen m50b25 koji jednostavno nije ispunio ocekivanja 18-25l potrosnja a ne pruza nesto preterano uzivanje osim zvuka. Pa eto dodjosmo na ideju da se ubaci m57d30. Motor je vec ubacen,upaljen ostalo jos da se sredi prednji trap 5x120 lakiranje i instalacija da se sredi. U daljem planu za njega ce bit veca turbina,dizne od e60 i remap 60ae8c117f3e477e0998fccb0a47124c.jpgd808e9199c5ea3acf233ea1ba868c01c.jpg

 

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Kako ce ovo da zaore asfat, 4x4 mu fali duplak da postane. :D

 

Jedva cekam da vidim snimak na kraju projekta kako huce ova zver..!

Samo jako batice, srecno!

Link to post
Share on other sites
Kako ce ovo da zaore asfat, 4x4 mu fali duplak da postane. [emoji3]
 
Jedva cekam da vidim snimak na kraju projekta kako huce ova zver..!
Samo jako batice, srecno!
Hvala batice zab da naglasim ugradjen je i diff od e34 525tds pa je ostao identican prenos kao na e39 2.65 ,ali opet zadnji kraj ima da bjezi sto je i poenta jakog BMW-a

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Bice opasan auto, i ima da leti po putu. Ali trebao si nekog benzinca da mu ubacis, ipak taj auto ima sportski gen.
Po mn je ovo masu bolji izbor motor jer od benzinaca jedino mu mogu parirat 4.4v8 ili neka ///M masina jer sa ovim modifikacijama sto planiram ima ce oko 270-280konja i 600nm

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

imace i vise njutna..

samo ti dobro obrati paznju na ojacavnje skoljke, ili nemoj da stavljas preterano lepljive gume nazad... ;D

Link to post
Share on other sites
imace i vise njutna..
samo ti dobro obrati paznju na ojacavnje skoljke, ili nemoj da stavljas preterano lepljive gume nazad... ;D
Ojacacu ga ja i naprijed i pozadi ,a gume su brzo potrosni materijal
Svaka cast na trudu i ambicijama! Izvestavaj!
Bicu tu redovno osim ako opet ne bude problema sa logovanjem

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
kockica sa tim 3.0d motorom i bez DSC i ESP,nece moci pravo da ide nikako [emoji4]
ima ko kuja sa vasara ,samo poprecke
To je i poentaa
3.0d i jos hoce cip biggrin.png samo krila i moze da uzleti

Sent from my (S' mobilni) LG


Sto bi se kod nas reklo,dosta je samo kad biju

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pozz drugari. Svidja mi se kako ideja napreduje-total podrzavam. Nego kakva je fora sa registracijom, hoce li moci nesto? Ja sam ranije razmisljao da spustim M57 u E21 ali sam nacuo da moze da bude problemcic jer je motor iz novijih modela pa sam se smorio, a auto mi stoji i tako...

Link to post
Share on other sites
Pozz drugari. Svidja mi se kako ideja napreduje-total podrzavam. Nego kakva je fora sa registracijom, hoce li moci nesto? Ja sam ranije razmisljao da spustim M57 u E21 ali sam nacuo da moze da bude problemcic jer je motor iz novijih modela pa sam se smorio, a auto mi stoji i tako...
Kod nas ima vise caka da se zavede jedna mora da upali[emoji6]

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
el je ovo onaj sto je Klinik skoro izbacio slike  na fejsu sa mt2 branicima ? 
Nije nije klinik je posle nas poceo da je radi 4 vrata mt2

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites