E38 tipska multimedia povezivanje


Recommended Posts

Par pitanja

Hocu da ubacim tipsku multimediju ali u autu imam dsp, mislim da svaki zvucnik posebno ide sa pojacala,sada me intresuje mogu li koristiti fabricku instalaciju?tj nekako od napred do gepeka koristiti fabricku instalaciju i u gepeku onda prevezati zvucnike,i dali mi trebaju neke skretnice za visokotonce bas i srednje ili ne.usput moze li m.medija upravljati fabrickim cd chargerom?

Hvala

Link to post
Share on other sites

Imas na Aliexpres adapter instalaciju od gepeka za tipsku navigaciju da bi zadrzao fabricke funkcije tipa komande i cd sarzer mislim da oko 60e,jer na dzek od fabricke ne mozes tipsku povezat

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 12/9/2018 at 12:37 PM, wice said:

Kakav je to adapter? Kod mene je na multimediji dzek kao sto je na instalaciji,i rade komande sa volana 

Mozda se kasno ukljucujem u raspravu. Ako nisi imao fabricku navigaciju onda sve ok sa tim sto stigne uz mlatimediju. A ako si imao fabricku navigaciju, onda mora taj adapter. 

To je po onome sto ja znam ... Drugaciji je "konektor" kod tih kineskih navigacija za automobila sa i bez fabricke navigacije (to cak mnogi kinezi i nude kao opciju da izaberes, ili bar napomenu).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 12/14/2018 at 8:00 PM, smg said:

Ako nisi imao fabricku navigaciju onda sve ok sa tim sto stigne uz mlatimediju. A ako si imao fabricku navigaciju, onda mora taj adapter. 

 

Tacno.

Radice dsp bez problema, a i lako ces povezati sve.

Da imas multimediju fabricku, morao bi da kupujes taj kabl od 6m i 60 evra.

 

A kad stavis tu novu multimediju, nece ti ni pasti na pamet uopste da postoji u kolima cd changer.

Link to post
Share on other sites

PreprVio sam moju,ppmerio mozak ka vozacu i ponovo izvario jedino sto sada cd nemoze da se ubaci,veca muka mi je bila ovo oko dsp,ali videcu sta cu kada budem ubacivao.mada i to cu ovih dana ,hocu da menjam enterijer pa sve odjednom

Link to post
Share on other sites