Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala ljudi! 

 

Vmax je bio na jednom pravcu pored grada, put je bio suv tako da je bilo koliko toliko bezbedno ???

Bilo je pravac pumpa posle ovoga tako da ima goriva, haha ?

Link to post
Share on other sites

Suvozaceva vrata mi se zakljucavaju na daljinski ali nece da se otkljucaju, moram rucno unutra. Kada predjem 5-10km/h auto se ceo zakljuca ali suvozaceva vrata ostanu otkljucana (cudno jer na daljinskom se ZAKLJUCAVAJU ali ne otkljucavaju). Jel neko ima neku ideju o cemu je rec, nikada nisam imao iskustva sa tim...? 

Link to post
Share on other sites

Za početak pogledaj žice u crevu izmedju vrata i stuba. Ako nije pukla žica ona redom proveravati.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ako mozes pronadji nekog sa bmw dijagnostikom,imas u opcijama testa,da istestiras zakljucavanje,otkljucavanje,svetla pojedinacno,sijalice u kabini i jos mnogo mnogo toga.....

Tako ces videti da li je problem mehanicki ili softwerski...

Po meni je pre mehanicki,jer ih zakljucava,znaci da signal stize do brave,e sad treba videti u samoj bravi zasto nece-ne moze da otkljuca...

 

Meni su pre par godina na e39 vozaceva vrata ostala zakljucana,ostala radila. Imao sam ludu srecu da je u jednom trenutku posle 2078 pokusaja otkljucalo,da ih otvorimo,da ne bi razvalili tapacire i ostalo da dodjemo do brave. Uglavnom elektricni deo brave je crkao,pa smo zamenili celu bravu i resen problem.

Link to post
Share on other sites

Kad god se resim nesto da cackam, pocne ovo belo govno da pada. 

 

Hvala na odgovorima, videcu da resim pa javljam, bas me iritira.

Link to post
Share on other sites

Moguće je i da je generalni modul ili motor ali najlakše mu je prvo videti žice. A kad skines gumu odma tu i gledaj da li dobijaš struju za otkljucavanje. To su ti crna, bela i plava žica. Od motora. Ako ne dobijas struju tu onda je crko generalni modul. Neko je bio, na forumu prodavao releje za njega. Ja sam jednom drugu bio ubacio drugi rele jer nije hteo da čeka mjesec dana dok stigne.

Link to post
Share on other sites

Uradjen "veliki servis", promenio spanere, kaiseve, vodenu, antifriz... Ostalo zafarbavanje i saniranje korozije na par mesta, posle toga neke finese i auto je hvala Bogu full, posle idemo na spustanje, felne, komplet izduv kod Pirketa, ako sve bude kako treba, uradicu custom racing headers bez katalizatora, full protok, i zadnji lonac. Necu skidati rezonatore, bice preglasno i nece imati tu "dubinu" zvuka koju bih da zadrzim koliko toliko. To tek na leto, jesen. :) 

Link to post
Share on other sites

Auto je kod limara na saniranju pojedinih delova i zafarbavanje... Narucen zadnji lonac kod Pirketa, 50% celik 50% inox, sa duplim zavrsecima, u toku sledece nedelje stize pa ce malo multimedije. 

Link to post
Share on other sites

Jeste, nisam se bas pronasao u VAG grupaciji, stalno neki glupi problemi oko njih. Reko aj malo u bmw svet da zakoracam, za sad je ok. ?

Link to post
Share on other sites
On 1 February 2019 at 5:52 PM, Marence said:

Jeste, nisam se bas pronasao u VAG grupaciji, stalno neki glupi problemi oko njih. Reko aj malo u bmw svet da zakoracam, za sad je ok. ?

Ali cekas b16 neki hehehehehe bice samo strpljivo

Link to post
Share on other sites