Recommended Posts

2 hours ago, La Haine said:

Donja odbojna guma na zadnjim amotrima mora da se budži ako stavljate gewinde, ne pasuje.

Ili meni da date po 150 dindzi+ptt da vam nadjem odbojnike koji pasuju ?

Mozes malo da pojasnis brate? 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogledaj dimenzije guma na svakom bmwu pa pogledaj na golfovima i slicno, plus sistem upravljackj na ovim modelima i bmwu to je cena sto imas veci ajnslag i namerno je takav zbog upravljivosti pravi hidraulucni sistem

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, NikNS said:

Pogledaj dimenzije guma na svakom bmwu pa pogledaj na golfovima i slicno, plus sistem upravljackj na ovim modelima i bmwu to je cena sto imas veci ajnslag i namerno je takav zbog upravljivosti pravi hidraulucni sistem

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Plus svo opterecenje na zadnjoj osovini... Pa zamisli da je servo kao na korsi, fabiji i sl., na najmanji “sec” volanom, zavrsio bi u kanalu.

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Rocco77 said:

Evo kako na drugov bivsi e46 stoji taj osti tocak,bez gewindi se tesko moze spustitcc6f224985538e9d707bb9f9297c884b.jpg

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 

Uuuuuuuuu kakva kocka iza ?

Link to post
Share on other sites

Zanimljiv kupe, ali mi je to mnogo zatamljivanja, barem po meni, nemam pojma. 

 

Evo kako je legla, definitivno neka nijansa sive, ako uopste i mogu da biram nijanse kod ovih nasih farbara, sta ispadne bice ?

 

Inace, lajsna oko prozora ce jedino u crno, odlucio sam kao. U planu sledece god mozda ili na zimu da se uzme M tech 2 kit, place trenutno za njim, ovako mi je nekako suvise "prost", nije nadrkan kako bih voleo da bude, gledam slike i kontam da ce uz m tech da bude to to. Mada videcemo kada se odrade u sivo sledeceg meseca bbs.

Pozadi dimenzija 245/35r18, kaci naravno. Skinuo i stavio 225/45 i kaci naravno ali manje. Napred 225/40, izgleda ok ali uz spustanje ce da kaci.

Zakljucak, pozadi 225/40 sledeceg meseca i trap u minus kolko to zahteva ali ne preterano pa cemo da vidimo, napred 215/35 ili 40 uz pomeranje trapa u minus (ako je to moguce, nisam gledao niti se razumem). Sve to uz korigovanje visine sa gewindama bi trebalo da legne kako treba, samo da vidim kako da resim problem sto je La Haine pomenuo sa zadnjim orpugama i gewindama, 90% ce gewinde neke ove niskobudzetne. 

 

Screenshot-20190316-171521-Gallery.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala buraz. Izgleda ok. Svakim danom sve vise shvatam da je felna prebrutalna.

 

Evo kako bi to trebalo da izgleda, sa tanjom gumom samo. Stao sam na neravno da se malo istripujem.. ?

 

54436771-2442092912501721-19230244866977

Link to post
Share on other sites

Inace, kolko je felna laksa od ovog Brock-a sto sam terao, neverovatno. Auto je osetno zivlji na gasu. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Marence said:

Inace, kolko je felna laksa od ovog Brock-a sto sam terao, neverovatno. Auto je osetno zivlji na gasu. 

Gledao sam na par mesta BBS felne prosle nedelje. Jedan momak rece da su dve bile varene, a drugi da je bila jedna.

Obojica rekose da su felne pravljene od mekse legure. Sad da li je tacno ili nije, stvarno ne znam...

Link to post
Share on other sites

Gledam neki clean look jer mi je auto daily a obzirom da sam juce zamenio sva vakum creva, sad se radi zamajac i kvacilo, amorti su tu ceka se zamena kao i svi nosaci motora i menjaca, nakon toga ide turbo. Sve u svemu 1000e ode na ulaganje za njega pa nemam bas kesa da pljujem tipa 600e na felne neke...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Mauro said:

Ne tvoje druze. U pitanju su bile BBS RS 17' i oba seta su bila varena nazalost.

Aha, pretpostavio sam da na to mislis ali ipak da pitam. Ja gledao detaljno moje, nigde varene, reko da mi nije promaklo. A i prosli vlasnik rece da nisu dirane nista. 

Style 32 bih stavio na e46 u 18 varijanti, uza sira, to lepo cuci. 

Link to post
Share on other sites
Aha, pretpostavio sam da na to mislis ali ipak da pitam. Ja gledao detaljno moje, nigde varene, reko da mi nije promaklo. A i prosli vlasnik rece da nisu dirane nista. 
Style 32 bih stavio na e46 u 18 varijanti, uza sira, to lepo cuci. 
Da to mi je lepa felna od the budget jeftina a fino cucne na E46

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Da to mi je lepa felna od the budget jeftina a fino cucne na E46

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Tu bi te sacekale gume jos cca 400e i eto te na 600-700e.

Link to post
Share on other sites
Tu bi te sacekale gume jos cca 400e i eto te na 600-700e.
Bas znas da me motivises u pravom trenutku :D Dalek je put posvetio sam se mehanici, ti da odozdo bude nov, a ostalo cu polako. Cak i Alkantara kadice ocu da nadjem da menjam sa nekim za polu kozu ili ful kozu... jer kod mene ne vredi ja dok nesto ne stavim u auto ne mogu da znam dal mi se svidja ili ne. Alkantara mi je nekako suvise sportska za ono sto zelim da postignem u autu :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites