Recommended Posts

4 hours ago, Marence said:

Aha, pretpostavio sam da na to mislis ali ipak da pitam. Ja gledao detaljno moje, nigde varene, reko da mi nije promaklo. A i prosli vlasnik rece da nisu dirane nista. 

Style 32 bih stavio na e46 u 18 varijanti, uza sira, to lepo cuci. 

Odlicno!

Ako je istina ono sto su mi rekli da su BBS pravljene od mekse legure, pazi ih da ne dodje do krivljenja ili jos gore pucanja. Cuvaj te felne, za mene su jedne od najlepsih koje su za BMW.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Narucio sam nove prednje gume, 215 35 18 Uniroyal RainSport (podizvodjac Continentala), nazad cu 225 35 18 polovne da ne bih cepao nove gume, ako neko ima tu dimenziju neka pise u inbox. 

 

Imam problem sa montazom tih guma, niko mi ne garantuje da nece ogrebati falc pri montazi, predlazu da farbam felne dok su montirane gume, ne znam sta da radim jbg, kad sam u usranom Boru. 

Link to post
Share on other sites

Ja sam farbao felne sa montiranim gumama i na autu i na kamionu, ok je ispalo. Prioremi ih dok jos gume nisu namontirane, posle zastiti gume onom trakom i to je to. 

Link to post
Share on other sites

Uzeh napred nove Uniroyal Rainsport 3 u 215 35 varijanti, nazad ide polovan Nankang 225 35, trebalo bi da stigne prekosutra. Evo slike kako je leglo napred. 

 

IMG-14da50bad043f2fdbfe72c0cb3b52463-V.j

20190322-190413.jpg

Link to post
Share on other sites

Stigle i zadnje gume Nankang 225 35 18, kao nove sa 6-7mm sarom dot 2014, zadovoljan sam gumom i drzanjem, jedina zamerka je sto je malo bucnija nego sto bi to trebalo da bude ali meni ne smeta, nije strasno. 

Cekamo gewinde i farbanje felni i lajsne oko prozora (icice u mat crno) a felne u sivu, videcu dal tamnije ili svetlije, jos se razmisljam. Odlucio sam se za Nemacke Ta Technix gewinde, ne bi trebale lose da budu. 

 

Neko da preporuci neku tipsku multimediju? Android ili sta da jurim? Kako se pokazale? 

 

20190327-111104.jpg

20190327-111049.jpg20190327-111349.jpg20190327-091224.jpg

 

 

 

Link to post
Share on other sites

konačno neko da radi project na forumu, biće ovo top priča :)  felna je opasna

Što se tiče multimedije ja sam uzeo pre par dana, android poslednje generacije 8.1  2gb rama, lepo radi za sada nemam zamerke. 260e je cena godinu dana garancije. Ima u Bg kod nekog lika, mogu ti poslati kontakt broj.

Link to post
Share on other sites

Hvala buraz. :)

 

Bas tako nesto me interesuje, jel tipska sa podrskom komandi na volanu? Prati lajsne na tabli i svetli narandzasto? Da li postoji mogucnost slusanje muzike preko blututa i  smart telefona? 

Link to post
Share on other sites

Imaš kod mene u temi dve slike kako se uklopila, svetli narandžasto kao i sve ostalo u e46, komande na volanu rade naravno :) 
može usb,cd,sd card, blutut, poveže se sa telefonom i reprodukuje sve sa njega bukvalno, možeš i da pričaš na tel, preko zvučnika u kolima čuješ, a imaš integrisan mikrofon u samoj multimediji. Bukvalno sve što ti treba, navigacija IGO sa mapama cele evrope itd... :)

Link to post
Share on other sites

Evo sad videh, nisam ulazio na komp par dana pa nisam obratio paznju na druge teme. 260e je sa ugradnjom ili kako? Da li provlaci mikrofon i antenu kroz konzolu i iznad soferke u retrovizor gore? Gledao par instalacija na yt pa mi to deluje mnogo pipljivo, da ne prejebem neke plastike. 

Link to post
Share on other sites

260e je cena uređaja, ugradnju naplaćuju od 25-35e kako gde, ja iskreno ne znam oko toga pa sam prepustio da to odradi majstor.

Sam mikrofon je integrisan u uređaj, nisam još testirao kako se čuje, ali postoji i varijanta da se mikrofon izvede negde u kabinu. Antena od radia ide plug and play, a ova od gps-a se izvodi napolje, ja sam je diskretno nalepio na soferku ispod nalepnice za registraciju, ne vidi se kabal nigde :)

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Igor_NS said:

Sam mikrofon je integrisan u uređaj, nisam još testirao kako se čuje, ali postoji i varijanta da se mikrofon izvede negde u kabinu. Antena od radia ide plug and play, a ova od gps-a se izvodi napolje, ja sam je diskretno nalepio na soferku ispod nalepnice za registraciju, ne vidi se kabal nigde :)

Cuje se ko go q :). Ja testirao. kupio sam do sada 2-3 mikrofona sa alija. Jos nisam nasao neki dovoljno dobar (ovaj sto sada imam je meh). Treba naci neki bas dobar (mogu da probam kod tog tvog gde si kupio). Jel mozes da okacis info kod koga si uzeo.

Inace, ako nemas fab navigaciju, ugradnja je uglavnom jednostavna da mozes i sam ;). Dzek na dzek, i rade komande na volanu, zna kada ubacis u rikverc i slicno.

Link to post
Share on other sites

Extra se uklapa, sad gledam bas. 

 

Sto se tice mikrofona i toga ne znaci mi mnogo, ne pricam inace na blutut, najvise zbog pustanja muzike i aplikacija mi treba, navigacija itd. A sto se tice mikrofona, video sam na yt klipove da ga kace gore kod retrovizora, mozda se zato lose cuje, nije na dobrom mestu? 

Posto nisam iz Bg-a moracu sam da je ugradim, tako da zato pitam dal je komplikovano. Narucicu je za neki dan, pusti mi br od coveka :)

 

Link to post
Share on other sites

Ugradnja nije previše komplikovana, malo pregledaj klipove na youtube i verujem da ćeš se snaći. Ja nisam iz te priče i da ne bi nešto slomio ili pogrešno uradio prepustio sam drugom :)
Planiram takođe da uradim i kameru za rikverc, čim se ubaci u rikverc ona se pali automatski :)
 
Kontakt broj za multimediju  063/8040967- Petar
Majstor za ugradnju ako nekom treba, preporuka za Aleksandar Kacimbas - Beograd-Dušanovac  063/8965189


@smg
da ne znas mozda da li je moguće u igo navigaciju ubaciti srpski jezik tj. glas ?
ili neko drugi ako je to radio, gde moze na netu da se pronađe i kako ubaciti? Hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, vranjin said:

Može srpski glas. Malo kasnije ću da dignem na drop pa staviti link.

Sent from my SM-N920P using Tapatalk
 

super hvala puno
jel bitna verzija navigacije ili je sve to isto?

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Igor_NS said:

super hvala puno
jel bitna verzija navigacije ili je sve to isto?

Sve je isto (imam i ja, samo nisam kod kuce :/, ali vidim da je kolega Vranjin odgovorio :) ) - Nevena se zove macka :) 

46 minutes ago, Marence said:

A sto se tice mikrofona, video sam na yt klipove da ga kace gore kod retrovizora, mozda se zato lose cuje, nije na dobrom mestu? 

Tu sam ga i izvukao, ali je vrv kvalitet prsudio :)

Link to post
Share on other sites