Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

18 hours ago, vranjin said:

Moja cura je Mara ?

Raspakuj , kopiraj iz fascikle. Otvori Igo, content, voice i tu nalepi. Kad pokrenes Igo nadji u podešavanjima Maru

Evo link

https://www.dropbox.com/s/xska7mufhrfm76l/voice.zip?dl=0 smile.png

 

Sent from my SM-N920P using Tapatalk

 

 

 

 

malopre sam prebacio, prepoznao je samo Nevenu i Tomu, od Mare ni traga ni glasa iako sam je prekopirao :D

Dobro je i ovako radice i Nevena posao ?

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Igor_NS said:

malopre sam prebacio, prepoznao je samo Nevenu i Tomu, od Mare ni traga ni glasa iako sam je prekopirao :D

Dobro je i ovako radice i Nevena posao ?

Mozda Mara strajkuje :)

Link to post
Share on other sites
On 3/27/2019 at 4:32 PM, Marence said:

... lajsne oko prozora (icice u mat crno) ...

Ako lajsne ofarbaš u MAT, mislim da ćeš da naružiš auto samo tako. Ne uklapa se nikako sa postojećom bojom. Razmisli još jednom o tome. Bolje da se sjaji crna, nego da ubiješ sa matom cjelokupni utisak.

Link to post
Share on other sites

Ne videh nijednog na netu sa sjajnom lajsnom, svi su mat. Mat se slaze uz ove kedere na prozorima, retrovizorima, i tim sitnicama na autu koje su u crnoj boji. 

 

Evo primera

SAM-0050.jpg

Link to post
Share on other sites

Po mom misljenju, ako je roknem u sjaj crnu, nema uz sta da ide. Svi crni detalji na autu su mat. 

Link to post
Share on other sites

Probacu mat pa cu da vidim kako izgleda. Auto oteran da se odrade felne i lajsna.

 

Sta kazete na ovu kombinaciju? 

Screenshot-20190330-183309-Chrome.jpg

Link to post
Share on other sites

Ili ova, neka od ove dve ce biti...

Screenshot-20190328-000603-Google.jpg

 

 

Citavsi po netu, vidim da svi preferiraju JOM gewinde i preporucuju. Tako da cu naruciti nov komplet sa stabilizatorima iduce nedelje.

Link to post
Share on other sites

Razmisljam i o sjajnoj varijanti ali na autu su svi crni detalji u mat tako da ne znam sjajna uz sta moze da ide. Deluje mi kao da bi strcilo mnogo, jedini crni detalj koji bljesti, nemam pojma, videcu. 

Link to post
Share on other sites
Razmisljam i o sjajnoj varijanti ali na autu su svi crni detalji u mat tako da ne znam sjajna uz sta moze da ide. Deluje mi kao da bi strcilo mnogo, jedini crni detalj koji bljesti, nemam pojma, videcu. 
Evo kako izgleda sjajna varijanta na e90tki. 927cf02cf1576954870de717222f3e68.jpg3627104ab8ca5cb6083b3f50c6039a17.jpg

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gewinde su stigle. Posle informisanja po stranim forumima odlucio sam se za Jom jer vecina njih predlaze. Uzeo sam kit sa stelujucim stabilizatorima (3 duzine po izboru). Ugradnja ce ja se nadam u toku nedelje koja sledi, verovali ili ne felne mi se jos farbaju, vec treca nedelja krenula kako auto stoji, crkao kompresor majstoru, haos. 

Stikere sam uzeo, sivo crni su za mene, zlatno crni za ortaka sa M5icom. 

 

IMG-281f04b598cbf420913e9a2e6fc3275f-V.j

IMG-171b9c258e16da0d098307281fb1cf4d-V.j

Link to post
Share on other sites
Gewinde su stigle. Posle informisanja po stranim forumima odlucio sam se za Jom jer vecina njih predlaze. Uzeo sam kit sa stelujucim stabilizatorima (3 duzine po izboru). Ugradnja ce ja se nadam u toku nedelje koja sledi, verovali ili ne felne mi se jos farbaju, vec treca nedelja krenula kako auto stoji, crkao kompresor majstoru, haos. 
Stikere sam uzeo, sivo crni su za mene, zlatno crni za ortaka sa M5icom. 
 
IMG-281f04b598cbf420913e9a2e6fc3275f-V.jpg
IMG-171b9c258e16da0d098307281fb1cf4d-V.jpg
Obzirom da i ja uzimam gewinde sledeci mesec interesuje me jedno. Jel prave problem na tehnickom kad se pojavis sa njima? Mislim jel neko isao na ludi tehnicki a da ima gewinde?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Mozda bi pravili da su odvrnute do kraja i auto patosiran, ali podignes auto do kraja kada odes i ne bi trebalo da prave frku. Meni burazer radi na tehnickom tako da meni licno nije problem. 

Link to post
Share on other sites
Mozda bi pravili da su odvrnute do kraja i auto patosiran, ali podignes auto do kraja kada odes i ne bi trebalo da prave frku. Meni burazer radi na tehnickom tako da meni licno nije problem. 
Pa i ja kontam. Da ne moram posle da vijam nekog da mi pozajmi amorte hahahah. Pitaj ga ako ti nije tesko dal se to gleda uopste cisto da i mi koji cemo kasnije ugraditi znamo :) hvala unapred

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Kada gledam sada ovo pocinje da me mami kako bi izgledao sada moj e91 sa ovako nekim kitom ?

Stavio bih u najvisu poziciju i to je to. Ali opet se onda setim pa kazem bolje ne kreci u tu pricu opet ali sigurno bi ludilo dobro lezao na putu?

Edited by marko13
Link to post
Share on other sites

Ja video i znam sta cu dobiti amortima a kad pomislim i sad kad sam video osecaj na gewindama rekao sam must have :D bice skakutanja malo po gradu i nece biti zakucan vec kulturno spusten definitivni sam za to. A i kad idem negde duze pola sata posla mi podici ga da je udobniji :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

javljajte utiske vožnje na gewindama, i ja se lomim da li da jurim neke niske opruge ili da idem na gewinde :)

@NikNS
Ako bude problema na tehničkom, javi se ;)   mada ne bi trebalo zbog gewindi, samo što kažu na normal visinu i lagano.

Link to post
Share on other sites
javljajte utiske vožnje na gewindama, i ja se lomim da li da jurim neke niske opruge ili da idem na gewinde [emoji4]

[mention=52290]NikNS[/mention]
Ako bude problema na tehničkom, javi se [emoji6]   mada ne bi trebalo zbog gewindi, samo što kažu na normal visinu i lagano.
Proverio sam u 3 tehnicka servisa. Oni ne gledaju vesanje, tj ne zanima ih na cemu je ako je visina ista. A kaze covek u jednom servisu sam ja ti druze i ne znam sta su gevinde i koja je razlika :D Bice opusteno. Meni stizu za neki dan a ugradjuem pocetkom Maja. Javljam odmah utiske. Ako bude kao ovaj E36 sto sam vozio znaci ne vracam se Amortima :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites