Kupovina oldtimera


Recommended Posts

Posle mnogo razmisljanja i posle mnogo izgubljenih para kupovinom novih BMW-a, odlucio sam da kupim sebi jedan (ne za svakodnevnu upotrebu, vec za uzivanje i povremenu voznju) stri primerak. Nije bilo puno razmisljanja o tome koji model me zanima.. Moj izbor za ceo zivot od kada sam dobio njega kao prvu auto igracku koje se secam, je BMW E9 3.0 CS/i.. Pored toga sto mi je prva ljubav, meni je daleko najlepsi model koji je napravljen..

S obzirom da ne mogu da se pohvalim da sam osoba koja ima iskustva sa oldtimerima, zanima me vas misljenje, sta je bitno.. Da li je bolje da kupim restauriran primerak ili da ga "ja" sredjujem. Ako neko ima pametan savet ili iskustvo...bio bih zahvalan da ga podeli sa mnom. Takodje, ako neko ima ili zna gde ima da se prodaje takav primerak..castio bih.

Link to post
Share on other sites

Jedno vreme se pojavljivao E9 3.0cs na oglasima, zreo za restauraciju, 10.000e je bila cena. Trebao bi nekako da dodjes do onog čiča Milije, valjda nisam pogresio ime. On ima lepu kolekciju bmw-a, mozda bi i prodao nesto. Verujem da ima E9, bar ranije je imao. On je radio u bmw-u, test vozac ili tako neka prica...

Link to post
Share on other sites

Cika Milija,jako gotivan tip.. Upoznali se igrom okolnosti dolazio kod mene kuci,ja nisam imao pojma ko je covek.

Onda kad smo pokrenuli pricu,ispostavi se da je on covek o kome sam mu pricao i pokusavao da objasnim... :)

Ziv me blam pojeo....

Uglavnom covek je imao svasta od BMW-a,e sad da li prodaje nesto ili je prodavao,nemam pojma. Nije mi delovao iz price da bi prodao bilo sta od kolekcije...

Link to post
Share on other sites